Дюймовочка• 10 декабря 2024

Соседка кричит.. Мама только что умерла..

Как страшно...После операции на сердце что то случилось..
Мама Никитки-2• 10 декабря 2024
Автор, залежить від того, які в вас відносини з сусідами. Якщо здоровкались через раз, то не лізьте. Якщо товаришували, ідіть і на місці зрозумієте, яка помічь потрібна.
Ищу Аленя• 10 декабря 2024
Ответ дляДюймовочка
Я боюсь,девочки,я не знаю,что говорить ей.Сижу в доме,а окно на их двор и не удобно как то ...
Неудобно вдома сидіти, сходити, запитати, чим ви може бути ій корисною, иа навіть просто поряд побути, зрозуміло, що ситуація не сама приємна...
Незламна• 10 декабря 2024
Ответ дляДюймовочка
Что ж делать то?
Еще одну тему создайте.
Меня много• 10 декабря 2024
Ответ дляДюймовочка
Сходили??
Нечего бояться, спросите, чем помочь. Обнимите, воды дайте....
Цідило правди• 10 декабря 2024
А навіщо Ви сюди це принесли?
Якщо не байдуже, то сходили б до сусідки, спитали б чи потрібна допомога?

Але вірогідно Вам пофіг. Тема для чого?
Забобонний фрукт• 10 декабря 2024
Автор, а звідки ви знаєте що її мама померла і що через операцію?
Звідки у вас ця інформація?

Розумію і вас частково, бо сама дуже сильно нерішуча, посиійно вагаюся, не знаю що сказати і тд
Але підіть!
Людина розгублена. Підкажете що робити
Hench• 10 декабря 2024
Ответ дляДюймовочка
Что ж делать то?
Далі свій понос на форум строчити, без варіантів.
ничевока• 10 декабря 2024
Я в будинку кричала, коли мама на руках помирала.... штучне дихання робила.. син бігав швидку виглядав, а сусіди подумали що мене чоловік б´є..хоча такого ніколи не було раніше.... і маму я встигла до себе лише на 2 дні забрати... Я б по людськи підішла б ..
Для драки• 10 декабря 2024
Ответ дляничевока
І я своїй робила штучне дихання і масаж серця десь хвилин 40, поки швидка їхала...