Лия-dc17• 10 декабря 2024

Другий закордонний паспорт

Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи можу я подати документи на отримання другого закордонного паспорту, я маю вже закордонний біометричний паспорт, строк дії якого ще не закінчився, але я десь його заховала і не можу знайти, точно не загубила, просто може лишився в іншій квартирі, тож хочу отримати ще один, тож може хто робив, скажіть якщо в міграційній службі спитають за перший закордонний паспорт то показати його в застосунку Дії, чи обов´язково треба мати при собі? Дякую за відповідь.
Мушля з Криму• 11 декабря 2024
Автор, як ваші справи?
автор Лия-dc17 • 13 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Автор, як ваші справи?
Все добре, дякую, падалась на другий паспорт без проблем, тільки спитали, чи маю вже загран, я відповіла що так, сказала можу показати в Дії, мені відповіли не треба вся інформація в них по попередньому є в комп´ютері.