Носки на подтяжках• Изменено 10 декабря 2024
За яких умов ви згодні знову народити?
Мені 42. Маю доньку 15 років. Зустрічаємося з чоловіком близько року. Останнім часом почав говорити за дитину,бо своєї не має. Йому 49. Звичайно,воно мені не треба і я ніколи це не приховувала. Двох покинула на перших побаченнях,бо знов розмова за дітей...
зп в нього мала, фінансово нічим не допомагає абсолютно. Квартиру має 1 кімнатну,але не облаштовану,без ремонту. Мені треба на ноги ставити дитину свою,вчити,а не в декрети йти. Хто тоді буде оплачувати навчання? Починаю про це говорити,так він - ти знов про гроші..ВІн якось сподівається,що все само зробиться. На жаль, все зав*язано на них,на грошах.. У будь-який момент його можуть забрати і я лишуся з підлітком і немовлям. Ну просто мрія....Тут самій грошей не вистачає,відкладаєш собі на взуття,викручуєшся..То роди ще дитину і залишись в повних злиднях.. ...Я все пояснила. Проходить час і знову. І такі очі квадратні,ніби я кажу щось страшне.
Советчица Года• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
так я спецом себе выбирала без алиментов. зачем мне алиментщик? плакать и страдать я не буду. потому что не настолько влюблена. мне порой лень ехать на выходных к нему.придумываю,чтоб остаться дома и никуда не ехать
а почему он к вам не едет? то есть он вам предалает наклепать детей, а вы даже не живете вместе???????????
и сколько таких как вы к нему ездит???? вы реально верите что мужик на расстоянии - верный мужик????? обнять и плакать... или вы очень богатая, или он очень бедный, или вы просто глупая.
маринабаранова• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Так вот и ответ, сами прекрасно понимаете - на хиба оно вам надо?)
Ключевая фраза ’....порой лень ехать на выходных к нему.придумываю,чтоб остаться дома и никуда не ехать’ говорит сама за себя: годы не те, что б за ними скакать и все их хотелки дурацкие выполнять)
Носки на подтяжках
• 10 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
У меня сегодня на приеме был папа с младенцем. Папа 1975 г.р, видавший виды, мягко говоря. Одет кое-как, длинные сальные волосы...ну, такое.
А вот с ребенком очень уверенно обращается, без сюсюканья, но видно, что переживает за него. Ребенок чистенькой, хорошо и по погоде одет.
А в карточке, там где сведения о родителях, про маму стоит :’ в семье не живёт’.
Получается, что мама не живёт с двухмесячным ребенком. А он, когда плачет, вот реально ’ мама’ слышится. Ну или я впечатлилась, такого ещё не встречала. Так вот я подумала, что как-то ж этот мужчина добился секса, уговорил оставить беременность...и теперь несчастный малой без мамы...
этот тоже так говорит. ты мне роди. я в и декрете сидеть буду. ага))а я вкалывать)))
Носки на подтяжках
• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветчица Года
нисколько)) у меня консьерж прикормленный)) родная сестра соседки. но он об этом не знает. случайно узнала,когда впервые пришла) все рассказывает. даже когда посылки он маме отправляет))) он однолюб. ну и я кучу раз приезжала без предупреджения. за год замечен не был. он бы хотел вместе,но я не готова в его условиях жить.
Божа кульбабка• 10 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
да никто не идиотка
Проверь идиоток хватает, ну будет такая как он сам, дура
Парова машина• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Толку що не алиментщик. Он у вас и так голодранец.
Я Вас не боюся• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
ну почему. его друг живет у богатой дамы,потому что она влюбилась. он притшел в ее шикарную квартиру. она закупает продукты,все сама себе покупает.а он просто трахальщик. если такая женщина одинока и мечтает о ребенке- это его вариант
Богатая женщина возьмет молодого донора.
Добрий Єнот• 10 декабря 2024
Такі теми легко перефразувати:
’Дівчата, за яких умов ви б погодились зробити щось, ризикуючи здоров´ям і ресурсами, щоб догодити неадекватному чоловіку?’
І тут краще поставити інше питання. Навіщо жінці взагалі витрачати час на чоловіка, який вже зарекомендував себе як неадекват?
Налогообложу• 10 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Педіатр правда вважає, що двохмісячне маля кличе маму? Хм...
Секретница• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Тогда в чем вопрос у вас?
Жена_КотораяСтена• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
нема любові неземної. я до того,що в село він не поїде
Он вообще хочет переспать и бросить вас,а вы уже свадебное платье присматриваете.
Носки на подтяжках
• 10 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ви смішна))) мені пропонував вінчання і рагс але я відмовила. Мені це не треба. Нахєра мені плаття?)))
Носки на подтяжках
• 10 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вы уже фату купили себе?
Ні. У фаті і вінчанні відмовила.пропонував. ніякими штампами і обіцянками зв´язувати себе не хочу. Я все те мала вже
Katty_flower• 10 декабря 2024
Мне тоже 42, сыну 17. Недавно была задержка и у меня аж жизнь перед глазами пронеслась….нет, я не готова. Мужчина с которым я встречаюсь состоятельный и состоявшийся. Но наши дети выросли и я бы точно не решилась опять на младенца. В случае с вашим мужчиной одевала бы 3 презерватива
Советчица Года• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
А какие у него условия? Может он с тойиконсьердкой по бокальчики игристого через раз ... А вы свято верите в чудеса))))
Носки на подтяжках
• 11 декабря 2024
Ответ дляСоветчица Года
консьержке 65 лет)))
Вся така шо куди там• 11 декабря 2024
49 років, а розуму як у дитини, тому і один
категорично би не народжувала, а вам потрібно добре подумати чи треба такий інфантил, і дивится не залетіть, воно хитре може навмисно
Вся така шо куди там• 11 декабря 2024
Ответ дляСоветчица Года
голий, босий, простоволосий, ні кола, ні двора.
в нього є квартира хоч
Жена_КотораяСтена• 11 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Він міг вам і Мерседес запропонувати купити і що з того? Мужик знає,що вам можна лапшу на вуха вішать і ви поведетесь. Автор,вам 42 роки,а ви як мала дитинка ще
Вся така шо куди там• 11 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
саме так. а нічого з цього нема
+ ще 2 окремі хати для дорослих діточок, он одній вже скоро жити самій треба + губозакаточну машинку мадамам
Вся така шо куди там• 11 декабря 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Автор, народила б якби в нього щось було за душею і гарно заробляв. Діти дорого обходяться.
Якщо самі на своїх плечах тягнути, та ще студентка буде.
В нього хоч квартира є 1-та це уже ого-го жєніх
Вся така шо куди там• 11 декабря 2024
Ответ дляСоветчица Года
так он и уйдет к той, что согласится...
йому треба бездітну молодичку шукати без кола і двора з села, і вона бігом погодиться
Вся така шо куди там• 11 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
як ви ще з ним спите
у вас лібидо не впало? жах
чому ви так себе не поважаєте?
у вас лібидо не впало? жах
чому ви так себе не поважаєте?
Носки на подтяжках
• 11 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Якби повелася,то була б вже в церкві і у рагсі.а так мене там нема і не буде))і спала б без захисту.
Носки на подтяжках
• 11 декабря 2024
Ответ дляВся така шо куди там
свою дочку квартирою я забезпечила. тому на сьогодні я маю 2. в одній живемо,другу здаю допоки дочка не піде жити окремо
Вся така шо куди там• 11 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
уже +
тому мужичок і хоче плодится
Вся така шо куди там• 11 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Удалено администрацией...