Носки на подтяжках• Изменено 10 декабря 2024
За яких умов ви згодні знову народити?
Мені 42. Маю доньку 15 років. Зустрічаємося з чоловіком близько року. Останнім часом почав говорити за дитину,бо своєї не має. Йому 49. Звичайно,воно мені не треба і я ніколи це не приховувала. Двох покинула на перших побаченнях,бо знов розмова за дітей...
зп в нього мала, фінансово нічим не допомагає абсолютно. Квартиру має 1 кімнатну,але не облаштовану,без ремонту. Мені треба на ноги ставити дитину свою,вчити,а не в декрети йти. Хто тоді буде оплачувати навчання? Починаю про це говорити,так він - ти знов про гроші..ВІн якось сподівається,що все само зробиться. На жаль, все зав*язано на них,на грошах.. У будь-який момент його можуть забрати і я лишуся з підлітком і немовлям. Ну просто мрія....Тут самій грошей не вистачає,відкладаєш собі на взуття,викручуєшся..То роди ще дитину і залишись в повних злиднях.. ...Я все пояснила. Проходить час і знову. І такі очі квадратні,ніби я кажу щось страшне.
Рятівник Малібу• 10 декабря 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Там тоже платят каждый месяц семье 30тыс грн
Ото автор піднімиться
Рятівник Малібу• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
нема любові неземної. я до того,що в село він не поїде
А що вас біля нього тримає? Звільніть місце біля себе.
ротцвеники• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
який вибір? народжувати не буду
До чого тоді ця тема?)
Для дітей ,що він ,що ви вже старі
Скокмоно - стокнуно• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
який вибір? народжувати не буду
К чему тогда тема? И это: на кой немолодому мужику без гроша за душой, ребёнок? Что он даст тому ребёнку?
П´яна вишня• 10 декабря 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Своє прізвище
Скокмоно - стокнуно• 10 декабря 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Тогда в чем смысл темы. Вы ж рожать не собираетесь.
Чтобы уговорили Авторшу рожать дитачку.
ротцвеники• 10 декабря 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Вариант если его заберут на передовую и убьют не самый плохой, получите билеты детям в будущее, хорошие деньги
Так не всім далеко дають дають ці гроші,хтось може прикопати вибачте загиблого ,а воїн буде вважатися безвісти зниклим
Скокмоно - стокнуно• 10 декабря 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Куда ему в 49
Он сошел с ума
Нельзя сойти с того, чего и в помине нет и не было.
ротцвеники• 10 декабря 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Я написала передовая
Не всі , наприклад потрібно ,щоб був в жилеті державного зразка і ще купу нюансів
Советчица Года• 10 декабря 2024
я б молча от такого со всех сторон предохранялась и спиралями, и таблетками, и всем на свете, чтоб как говорится настоящая броня. это ваш выбор, не хотите и правильно, я б тоже в таком возрасте не хотела, я и сейчас не хочу и мне минус 10 от вашего возраста...зачем плодить на смех людям, вы же не свиноматка чтоб для количества. все они красиво говорят, а потом как шарики сдуваются, предохраняйтесь и не забывайте ходить постоянно на профосмотры, чтоб там от спиралек ничего лишнего не выскочило... или от гормональных.. а он пусть говорит, вы тоже говорите хочу-хочу-очень хочу и даже скажите что бы на консультации у врача, хочу, но не получается, с кем не бывает, оно вам надо.. в 65 лет иметь студента или студентку?? та доживем ли мы до 65!!! лет, я не уверена, что с таким питанием, военными качелями, и т.д. организм долго протянет.. он тоже изнашивается, у всего есть свой ресурс.. если мужчины вас бросают, значит это не ваши мужчина, а вы найдете себе вашего, который не будет ставить условия так или эдак.. и не надо будет придумывать как оправдываться.. и еще напишу, вы же знаете все риски родов в почти 45??? многие врачи вообще отговаривают рожать в таком возрасте, может быть что угодно, конечно, если женщина уже забеременела, то что уже поделаешь, но планировать!!!! в таком возрасте!? та никогда! у него еще и денег нет, сдался он вам как корове стоп сигнал! живите для себя, будете жить для других вас никто не отблагодарит и спасибо не скажет, все пох..й на всех.
Божа кульбабка• 10 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
Безвести , родным платят его ЗП каждый месяц
Божа кульбабка• 10 декабря 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Фамилию
ротцвеники• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветчица Года
А що авіщо в принципі спати із таким?
Нехай повію знімає
Советчица Года• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
ще й любові нема.. поставте спіраль і не парьте собі мозок, йому скажіть, що так хочу, аж їсти не можу весь час думаю про це!
Носки на подтяжках
• 10 декабря 2024
Ответ дляСоветчица Года
предохраняемся презиками. он хочет в открітую. а я ни в какую. нет презика- нет секса. их покупаю сама
Божа кульбабка• 10 декабря 2024
Ответ дляротцвеники
А що авіщо в принципі спати із таким?
Нехай повію знімає
За какой шиш
Советчица Года• 10 декабря 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
голий, босий, простоволосий, ні кола, ні двора.
Мишка-шалунишка• 10 декабря 2024
Якщо брати вашу ситуацію, то мінус 10 років і стабільний, бажан пасивний дохід, який перекриває всі базові потреби. Ну і здоров´я звісно на це все.
Уси Пуси• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
який вибір? народжувати не буду
имелось ввиду - как можно было на такого типа повестись в принципе, ни кола ни двора, ни денег. Нахера он вам?!
Зяблик протестант• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Він такий бог у ліжку? Нафіга це вам?
То може він не дітей хоче, п просто без презерватива? На інфекції перевірився?
Носки на подтяжках
• 10 декабря 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Він такий бог у ліжку? Нафіга це вам?
так. таку умову я одразу поставила на початку стосунків.. Ходив в Ділу.все здавав як зайчик. до тіла без лабораторій не допускаю
Зяблик протестант• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Це правильно.
Але всеодно не дуже розумію яке саме задоволення вам від цих стосунків?
Советчица Года• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
таблетки пейте чтоб он не видел. на работе или еще где....
Парова машина• 10 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
який вибір? народжувати не буду
Та він у вас такий лузер, вам ні дитина саме з ним не потрібна, ні він. Навіщо ви його підібрали, верніть його обратно.
Рожева юбка• 10 декабря 2024
Та чи здатен він в 49 зачати (зважаючи що дітей нема)
Якщо він вам так дорог, проговоріть аспект здоров’я, переконайте що це вже медично не доцільно