Леннон_Жив!• 29 декабря 2024

Конфлікти одружених дітей.. як ви це переживаєте?

Донька одружена 2 роки. Дитині рік. Зараз у них просто важкий період. Сваряться. Є проблеми фінансові. Просто не знаю, як себе вести. І як не зашкодити їм. Нічого ні ми, ні свати не говоримо. Але й не обговорюємо це.
Хоча бачу, що краще не стає. Сказала доньці: може, відпочинь, побудь з дитиною в нас. Ні, не хоче… звикли жити окремо.
Як у ваших дітей все проходило? Запитую саме в батьків, бо зі сторони все просто(
ОйЙой• 29 декабря 2024
Ну так помогают деньгами во время декрета или продуктами и памперсами, а не вот этим: отдохни у нас
Пез Году Неделя• 29 декабря 2024
Найгірше, що ви могли порадити, це пожити в вас.
Щоб що?
Щоб шлюб остаточно розпався?
Заберіть дитину на вихідні, допоможіть фінансово, забезпечте необхідним, якщо в них є такі потреби.
Миссис Буркул• 29 декабря 2024
никак,это нормально первый кризис
Блондинка в Шоколаде• 29 декабря 2024
Згадайте, як Ви з чоловіком переживали свої складні часи. Потребували втручання?
Дайте доньці зрозуміти, що у разі повного непорозуміння у її сім´ї вона має куди повернутися.
Але не втручайтеся ні діями ні коментарями.
Потішаюся• 29 декабря 2024
Ви як мама можете допомогти молодій сімʼї,та ще й з дитиною посидіти,поки подружжя десь відпочине.Всі проходять через складнощі сімейного життя.
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Щоб що?
Щоб шлюб остаточно розпався?
Донька виснажена, схудла, я була свідком конфлікту. Нічию сторону не підтримувала і навіть слова не сказала, просто вдома виплакалась. Я їй сказала, ніхто не чув
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ дляОйЙой
Ой, цим точно допомагали
Крошечка-хаврошечка• 29 декабря 2024
Все расколы даже в нормальной семье в первую очередь из-за финансов. Грустно(
Коли мовчу- приємна жінка• 29 декабря 2024
Помогите материально, купите памперсы одежду для ребенка , декрет это действительно тяжело . А предложить пожить у вас так в итоге с чемоданом и останется
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
І я про те . Ніхто то ні слова не говорить, я просто їй сказала, шо вона може з дитиною прийти до нас жити
Пез Году Неделя• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Да без різниці як ви їй сказали
Це не допомога
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Та все нормально з підгузками. Проблеми масштабнішого характеру
Блондинка в Шоколаде• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Причинами прийти жити до батьків може бути або фізичне або моральне насилля над донькою.
Як вона почне бігати туди сюди після кожного конфлікту, нічого хорошого у результаті це не принесе.
Якого віку члени молодого подружжя? Зять працює, чи сподівається на допомогу батьків?
Медсестричка• 29 декабря 2024
Скоро в садочок і на роботу,буде легше.
МеняАЖтрусит• 29 декабря 2024
Я помогаю всегда и всем.Всегда на стороне невестки.Даю советы.Было всякое(по вине сына).Мирились,все хорошо.У меня внуки маленькие.Им нужна нормальная обстановка в семье.А молоди-дурни как говорится.Иногда и наругаю взрослого сына и невестке дам дельный совет
Ответ дляЛеннон_Жив!
Может просто кризис , для меня за 15 лет брака самые тяжелые это декрет и дело не в деньгах было . Тогда пусть берет няню и на работу я сделала так и мне стало легче , а так выедала мужу мозг, день сурка меня убивал
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Проблеми затяжні. Я вперше запропонувала їй відпочити. Хоча живуть вони разом 7 років ( в шлюбі 2)
МеняАЖтрусит• 29 декабря 2024
Финькают деньги,подсказываю по экономии и на черный день откладывать.Было,напился сын с другом,гадости невестке говорил.Сказала,еще раз и пойдешь с голой попой в свет.Просил прощения у жены и у меня.
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
25 і 27. Працює, ніколи нічого не просить
МеняАЖтрусит• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
И мои живут 7 лет в браке.Взрослые дети,но нужно в правильное русло и все равно вмешиваться.
Блондинка в Шоколаде• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я розумію, що ви як мама переживаєте.
Та якого характеру проблеми знають лише вони двоє.
Хай донька знає, що у мега кризовій ситуації ви її приймете. Та не при сварці, яку двоє дорослих мають самі погасити.
МеняАЖтрусит• 29 декабря 2024
Разрушить брак на эмоциях очень легко,молодо-зелено.Поддержка,совет родителей нужно
Да, я блондинка!• 29 декабря 2024
Могу рассказать как моя мама нам ’помогла’ пережить этот сложный период. Начала лезть и мотать нервы, а мы с мужем как объединились
Пез Году Неделя• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так це не варіант для родини!!!
Будьте так ласкаві• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Масштабніший характер - це що?
Він її ображає? Вона в небезпеці поряд з ним? Він п’є?
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Мені просто їх обох шкода. Дочка висохла, хоча ще є гв. Страшно, коли в 25 каже: не потрібні мені ці свята, нічого не хочу(
Пез Году Неделя• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так купіть їй поїздку в Карпати чи на море, дитину заберіть на цей час до себе
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Масштабніший характер - це що?
Умовний термін і величезна сума виплати компенсації
Электричка• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Тільки моральна підтримка!
Говоріть, що в усіх бувают сварки та конфлікти, треба це пережити та не загоняти відносини в кут.
автор Леннон_Жив! • 29 декабря 2024
Ответ дляПез Году Неделя
А гв- ?