Вільний митець• 10 декабря 2024

Собака орет, схожу с ума уже

Кобель, около 3-х лет, у нас три месяца, был очень худой, сейчас набрал вес. Орет как оглашенный уже три месяца, у меня скоро крыша поедит. Гуляет два раза в день, будка есть, навес есть, сидит на цепи 5 метров, накормлен. Орет дико как только слышит кого то во дворе, противный визг. Может кто знает что с ним можно сделать? Другие две мои собаки адекватны абсолютно.
Свезло так свезло• 10 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
Його ніхто не бере чи я не знаю де шукати, я його готова годувати та оброблювати за власний рахунок аби його забрали.
У вас немає притулків поблизу жодних?
Не кажіть, що ваш
Скажіть сусіди привʼязали в не приходили а ви відвязали і взяли на перетримку
автор Вільний митець • 10 декабря 2024
Ответ дляПописанная парта
Я б не виключала психічний розлад.
Але і адаптація. Страх. Сум за попереднім навіть жахливим місцем... Інший собака, мала фізична активність, і т.д.

Я знаю себе і якщо б підписалась на щось таке. То точно б не відступила. Але ви дивіться по своїх силах і настрою.
Зараз, маю собаку, який може образитися фіг знати на, шо і не їсти по три для. Реально....кусок мяса лежить перед ним,а він голову відветрає. Думали спіпе, нюху немає... запихаєш в рота ,а він випльовує.
Вет. Нічого по здоров´ю не знайшов...
Та я намагаюсь щось зробити, але щось все мимо. Зранку своїх закриваю, гуляю з ним біля будинку, після обіду на повідку по селу, щоб збагатити його середовище. Колишній господар його був через город, він зранку бігає вільно, ні разу туди не побіг. Іграшок будь яких він боїться, команди пробувала за їжу, нічого крім їжі не бачить.
автор Вільний митець • 10 декабря 2024
Ответ дляСвезло так свезло
У вас немає притулків поблизу жодних?
Не кажіть, що ваш
Жодних немає( Наскільки я дізнавалась притулки нікого не хочуть брати, підкидати ж я його не буду.
Свезло так свезло• 10 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
Може в UA animals звернення оформити?
Пописанная парта• 10 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
Вічно був голодний...
То довго.
Ну сили вам.
Щось вирішите. Зрухаєте цю гору..пишіть
Буду чекати.
автор Вільний митець • 10 декабря 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Може в UA animals звернення оформити?
Можу спробувати, але навряд чи та й кому таке щастя треба. Брехати я не буду.
liss• 10 декабря 2024
Ответ дляСвезло так свезло
У вас немає притулків поблизу жодних?
Не кажіть, що ваш
Из за таких как вы притулки под завязку .
автор Вільний митець • 10 декабря 2024
Ответ дляПописанная парта
Вічно був голодний...
То довго.
Ну сили вам.
Щось вирішите. Зрухаєте цю гору..пишіть
Буду чекати.
Це так( Ми забрали вуха, погризені мухами та набір кісток. Я таких собак худих ніколи не бачила(
автор Вільний митець • 10 декабря 2024
Ось цей винищувач нервової системи. На фото худий, бо тільки забрали.
Ошеламиссимо• 10 декабря 2024
Автор, Вы такая молодец! А может, есть успокоительные для собак? Сил Вам и терпения!
Потужна махіна• 10 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
Коли мене чує у дворі починає верещати, не гавкати, а саме верещати. Якщо підійти погладити і відійти буде верещати, якщо не звертати увагу буде верещати, ночами може теж верещати. Не гавкає, не виє, а ще я боюся що його вб´є мій кобель, він набагато більший, а цей постійно лізе битися.
Собака давно с вами? Та, что орёт все время.
Най хоч раз• 10 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
Емоції нетипово проявляє.
Вам потрібен ветеринар невролог.
Психіка травмована.
Десь шукайте крнсультацію і лікуйте.
Тварина не винна,що її мучили і знущались
Най хоч раз• 10 декабря 2024
Ответ дляСвезло так свезло
У вас немає притулків поблизу жодних?
Не кажіть, що ваш
Будь ласка..
Не ідеалізуйте притулків.
В них ліміт.
Решта потиху на евтаназію
автор Вільний митець • 10 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Три месяца
автор Вільний митець • 10 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
Емоції нетипово проявляє.
Вам потрібен ветеринар невролог.
Психіка травмована.
Десь шукайте крнсультацію і лікуйте.
Тварина, звісно, не винна, але я теж не хочу з розуму зійти, через те що не можу знаходитись у власному дворі. Спробую взяти консультацію кінолога
Потужна махіна• 10 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
Успокоительные препараты надо давать. Моей помогал Гебантин, но проблема в дозировке. Эти капсулы очень большие, надо делить. Препарат горький, пить его она не хочет. Начинается драка, и погоня по квартире. Я устала её заставлять.
Най хоч раз• 10 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
Кінолог ломатиме собаці психіку.
Я думаю,що їй транки трохи подавати.
Хоча б валеріану спробуйте 2 р вдень по 1 табл.
Для початку.
Щось пробуйте
Викупана• 10 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
Кінолог ломатиме собаці психіку.
Я думаю,що їй транки трохи подавати.
Для початку.
Щось пробуйте
Чого це одразу ламати? Не всі такі як отой прибацаний наджарян. Пораджу вам Марію Смульську, якщо вона сама не зможе, то порадить адекватного фахівця. До речі, один з її псів теж психічно дуже травмований, вона його витягла до пристойного стану.
Най хоч раз• 11 декабря 2024
Ответ дляВикупана
Та не повезе автор пса світ за очі.
Inconvenient• 12 декабря 2024
Ответ дляТреба ось так
То можливо йому треба приділити увагу? Говорити, гладити?
Якщо це не проблеми зі здоров´ям. Ви ветеринара його водили?
Я теж думаю, що він хоче бути разом з хазяйкою, в домі, і в нього травмована психіка. Бідолашна тварина.
Пописанная парта• 21 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
Як у вас справи?