Українська Мрія• 10 декабря 2024
Хто водить машину і любить носити плаття, яке взуття взуваєте?
Питання про взуття і плаття... Літом босоніжки можна чи балєтки, а коли прохолодно?
Осінь весна наприклад?
Плаття не як в ресторан а такі звичайні офісні, я люблю довгі з трикотажу.. але ношу штани бо не розумію яке взуття підійде.
Дякую!
Осінь весна наприклад?
Дякую!
Українська Мрія
• 10 декабря 2024
Якщо кросівки то які? Купила на високій танкетці кроси, то в них водити не зручно взагалі.
Українська Мрія
• 10 декабря 2024
Ответ дляЩира українка
Не зрозуміла до чого тут авто, будь-яке взуття ношу
Під плаття люблю взуття на каблуках, але водити в такому взутті зовсім не зручно.
Щира українка• 10 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Абсолютно зручно
Українська Мрія
• 10 декабря 2024
Ответ дляСливочная пенка
Любую обувь ношу , кроме шлепок летом в них мне неудобно
І туфлі на каблуках? Зручно водити? Чи це тільки мені не зручно ?
Небоброїдка• 10 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Мне неудобно ни водить ни ходить
Позитивна• 10 декабря 2024
Ответ дляЩира українка
Абсолютно зручно
Мені незручно. Ще й взуття псується.
Сливочная пенка• 10 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Шпильки не ношу уже , а на небольшом каблуке нет проблем
Українська Мрія
• 10 декабря 2024
Ответ дляЩира українка
Абсолютно зручно
Та в мене тоді ноги під руль впираються, низька машина трошки спортивного типу, регулювання сидіння не допомагає. Та й на педалі не зручно натискати з каблуками...
НЛОша• 10 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Можна перевзутися у машині
побольшомусекретику• 10 декабря 2024
у меня ботильоны на небольшой платформе, высокие ботинки на небольшом каблуке - водить удобно, я в них училась в автошколе весной, привыкла еще тогда)
Перезагрузка• 10 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
На педали как раз удобно на каблуке, упираешься в коврик и давишь) Другое дело, что у меня размер небольшой, а педали высоковато, стирается задник снаружи.
Басноплетка• 10 декабря 2024
завжди в машині мала запасну пару взуття для водіння. влітку це старі балетки, які не шкода (бо об килимок деяке взуття було зіпсоване на пʼяті), взимку чоботи на низькому ходу.
тому взувала те взуття, яке підходило під мій одяг і на каблуках в тому числі, сідала в машину і перевзувалась (на каблуках не зручно було водити)
Партизанка• 10 декабря 2024
Я вечно переобуваюсь, если на каблуках. В машине всегда есть кроссовки или угги. Вообще у меня машина вечно в моих шмотках и обуви. Домашние ржут что у меня дом на колесах. На каблуках люблю ходить и абсолютно ненавижу водить, жутко неудобно
Дуб береза• 10 декабря 2024
Я думала що одна така, полюбляю підбори, але в авто не комфортно, особливо в тянучках. Тому зазвичай перевзуваюсь.
ВундерКИНГ• 10 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я держу в машине балетки и спокойно переобуваюсь из своих ботинок с толстой подошвой, чтобы удобно водить
Маю сечі• 11 декабря 2024
И в узком офисном платье, и в обуви на каблуках, даже на шпильках, без проблем за рулем езжу