Пацан к успеху шел• 11 декабря 2024
Боль в пояснице в овуляцию - бывало у кого-то?
Я уже накрутила себя, так как раньше такого не было. Вчера были коричневые слегка выделения, а сегодня боль в пояснице. ((((
Спішу - перекидаюсь• 11 декабря 2024
Примерно постоянно до установки спирали. Срачка и судорги еще могут быть.
Но вы запишите симптомы в менструальный календарь и скажите своему врачу на плановом осмотре.
Пацан к успеху шел
• 11 декабря 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Понос тоже сегодня был. Но я его не связала с месячным циклом, не подумала, что в середине цикла такое может быть.
Можу брикнути• 11 декабря 2024
У мене овуляція стала болючіша за місячні, і в поперек віддає, і спазми, і нудить, жесть просто. До 32 років максимум груди боліли і лібідо підвищене.
Красавица писяная• 11 декабря 2024
так починає боліти. Я перші рази не зрозуміла, пізніше дошло. Аж в спину віддає біль.
Сусановна• 11 декабря 2024
Ответ дляМожу брикнути
Так само, тільки почалося десь після 25, ще й кісти постійно функціональні великі, з ризиком розриву, і самі місячні болючі перші 2 дні жахливо.
Зараз 31, вже 2 роки п´ю кок і почуваю себе людиною. Довго вагалася, і не одразу підібрали, але для мене одні плюси, побочок ніяких.
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Якось бігла на узд через такі виділення і тянучі болі. Все в рамках норми і теж через овуляцію. Але все індивідуально, мабуть, лікарю повідомте при наступному огляді.
Пацан к успеху шел
• 11 декабря 2024
Ответ дляМожу брикнути
Ой, у мене місячні і так болючі перші два дні. ( Тепер ще й це.
Пацан к успеху шел
• 11 декабря 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Так. У мене заплановане було тренування вдома. То я не могла нормально присідати. Почала і кинула. Біль не нестерпний, але все ж таки.