Топтунша• 11 декабря 2024
Пережила викидень. Цикл як і був, регулярний. Зник ПМС. Це варіант норми?
чи потрібно здати гормони і до лікаря?
бЭйбА• 11 декабря 2024
ПМС - це скоріше не норма, тому його відсутність це норма. Але, відвідування лікаря не буде зайвим, особливо після викидня, співчуваю вашій втраті.
Топтунша
• 11 декабря 2024
Ответ длябЭйбА
дякую за підтримку! Була у гінеколога , узд два місяці тому. Просто незвично, що нічого не напрягає, особливо груди
Ласкове телятко• 11 декабря 2024
У мене після народження дитини повністю зникли будь які ознаки ПМС. То вже звичка з´явилася, прокладку на кінець циклу зажди ставити, бо вже траплялися аварії