Царівна Жабка• 11 декабря 2024
Чи треба зберігати платіжки за комунальні в своїй квартирі?
Коли ще в 2018му платила в касі банку? Новобудови.
Зараз все через електронну.плшту отримую і плачу онлайн звісно, паперові не забирпб у консєржки навіть.
А оті 6-річної давності чи треба зберігати?
Бабуся мороз• 11 декабря 2024
Вроде за последние три года. Но на ваше усмотрение, я перестраховщик все храню)
Царівна Жабка
• 11 декабря 2024
Ответ дляБабуся мороз
Я от такод чула що наче 3 чи 5 років
Цвірінь• 11 декабря 2024
Чи прям потрібно не знаю, але я зберігаю, бо у свій час мала розборки і за газ, і за воду, і якби не квитанції за останні роки то нікому би нічого я не довела.
Заведіть окремі скорозшивачі з файлами на відповідні рахунки - дуже зручно і небагато місця займає.
Лунтик-паунтик• 11 декабря 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Я от такод чула що наче 3 чи 5 років
3 года срок исковой давности, и на некоторых счетах писали рекомендацию хранить квитанции об оплате 3 года. я все старое выкинула. а новые квитанции об оплате ленюсь печатать, все в приват24
Царівна Жабка
• 11 декабря 2024
Ответ дляЦвірінь
Я після того як посилання майже 2 роки в Німеччині, ненавиджу усякі папери зайві) по біженчтву наче 10 рлків отой хлам треьа зберігати.. везда в україну сантиметрів 15 паперів звідти завтовшки, за все життя в мене стільки не було бумаг як там..бо німці повернуті на бумажках до бездушія
Тож і хочу вияснити чи ті бумажки 6-рісної давності треба зберігати)
Пишуть вище що строк 3 роки наче..
А у вас розгортки були менш ніж 3 останнії роки?
Пишуть вище що строк 3 роки наче..
Царівна Жабка
• 11 декабря 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ну,у нас до кончєржки приходять роздрукувати вже. Будинок 2018року здачі
ОноВамнадо• 11 декабря 2024
Электронные квитанции не имеют той же силы, что и бумажные. Не говоря уже о том, что не бумажные носители могут ломаться.
Исковая давность 3 года, это для подачи в суд. Но, как доказательство оплаты, срок годности бесконечен. Главное хранить в темном месте, чтобы краска не выгорела. Можно и фотокопии делать, если что.
Теща дочки• 11 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Цвірінь• 11 декабря 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Пишуть вище що строк 3 роки наче..
Розумію Вас з приводу мішків паперів,але...
За останні 5 років точно є актуальних папках зараз, старші також є, але сховані на горищі, то може вже й непридатні для перегляду 😅
годовасик• 11 декабря 2024
Зараз же скрізь електронні кабінети з можливістю перегляду стану розрахунків. Якщо там усе ок, я не бачу сенсу довше 3 років зберігати.
Міні-бікіні• 11 декабря 2024
Возьмите справки об отсутствии задолженности , чтобы распрощаться со старыми платежками
Просто Фіфа• 11 декабря 2024
Ответ дляМіні-бікіні
а где их берут7
Ширли-Мырли• 11 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Что за глупость про не имеет силы,это та же квитанция,но напечатанные позже.
Царівна Жабка
• 11 декабря 2024
Ответ дляЦвірінь
ну у вас горище) в мене однушка маленька
ОноВамнадо• 11 декабря 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Да, в теории все замечательно.
Пысы. Что за глупость, начинать высказывание со «что за глупость»