Пухнасті штани• 15 декабря 2024
Генератор в багатоквартирному будинку. Скільки ви платите кожного місяця?
Чи є можливість не платити за місяць якщо мене не буде?
Або якщо я не житиму там
Просто якщо заплатиш гроші за генератор то автоматично будеш в списках хто платитеме кожного місяця за обслуговування та бензин
Або якщо я не житиму там
Повітруля• 15 декабря 2024
Я думаю это как за коммуналку и охрану
Меня 2 года не было, платила за все обслуживание жк.
Тоже интересно как на практике. У нас пока отказались, т.к. посчитали сумму только на генератор, а плюс еще за обслуживание нужно платить, как за бензин так и техническое.
А Я Самая Самая• 15 декабря 2024
2000 на генератор, і по 200 на обслуговування, два місяці не платили,в цьому заплатим за один.
Кукарачка• 15 декабря 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Это двести в мес обслуживание генератора?
ВЫВсеВрете• 15 декабря 2024
Ну, якщо генератор ганяє насос на опалення, то є вдома ви чи ні, а у вашій квартирі підтримують нормальну температуру
И_В_офигительных_штанах• 15 декабря 2024
Дивлячись який графік.В нас 500 за обслуговування,в сусідньому 300,є будинок де майже 1000
Я Вас не боюся• 15 декабря 2024
В нас відмовились від ідеї використовувати генератор, саме через те, що хтось платитиме, хтось не платитиме взагалі, а хтось отак платитиме коли заманеться, тому сидимо без опалення, коли відключають світло, але ж ніхто не платить.
Вкаблучках• 15 декабря 2024
Ответ длявкрации
У нас на покупку було встановлено 6700, і щомісяця по 800 на паливо
Здуріти по 800- т на паливо+ ще обленерго коли є світло.То тисяч 3- тільки на світло
ТаЕщеОптимистка• 15 декабря 2024
Ответ дляВкаблучках
Так генератор - это вряд-ли свет в квартиры, скорее отопление, возможно лифты и вода.
КонФФетОшка• 15 декабря 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
З такими цінами простіше скліпати потужну АКБ....за 100 000 можна на 12год автономної роботи скліпати
БезникаяЯ• 15 декабря 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
То я поставила на нуль, та поїхала
А я нівроку• 15 декабря 2024
У нас інвертори й акумулятори на насоси й ліфт. Одноразово здали по 6500
ВЫВсеВрете• 15 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
То я поставила на нуль, та поїхала
Тоді ви економите на оплаті тепла, але не генератора. Бо якщо не освоюватимуться весь будинок, то у вашій квартирі буде пліснява. А виводити її - те ще щастя. Тому все ж теплі сусідні квартири зберігають і ваше майно