Olga_72• 11 декабря 2024

Вброс рашаботів? Адміни питання до вас.

Чому не блокують однотипні рашистські вброси ро орешнік з одного акаунта, з фотками з раша новин? Це все проплачена інформ атака.
kuskus• 11 декабря 2024
Манька тут як дома
Мяо• 11 декабря 2024
Заблокируйте пользователя и вы не будете видеть темы его
Евга-9246• 11 декабря 2024
Як ви вже задовбали своїми підозрами! Люди запитують про те, чого бояться - що не зрозуміло???
Виктория-1980• 11 декабря 2024
Ну проплачена она другими источниками.
So_so• 11 декабря 2024
Вы много ожидаете от человека, которым управляют астрологи. Тот вопрос задан без подвоха.
Хитрый Лис• 11 декабря 2024
Заблокировать Маньку?
LudaSHS• 11 декабря 2024
Да то маня розважається.
Це не від противного тролинг, як інші тут стараються, бʼють в слабкі місця і розкачують.
Вона така як є.
LudaSHS• 11 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
автор не про вас
А про Таганрог
Виктория-1980• 11 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Да ладно, чего маньке то боятся, регион безопасный, денежка с говнотем капает. Не переживайте так за нее, все хорошо там.
Евга-9246• 11 декабря 2024
Ответ дляВиктория-1980
Я запитувала про орєшнік. Не за неї переживаю
LudaSHS• 11 декабря 2024
Оля, інформатаки тут більш витончені, під паранжею, з підпивалами і корисними ідіотами, часто анонімно вкидається проти ночі
Виктория-1980• 11 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Извините тогда, просто до вас она с утра пораньше ерунду наклепала уже.
Графиня Шезвездицкая• 11 декабря 2024
Ответ дляМяо
Маню в блок?
Та. побойтесь Бога!
lumonbka• 11 декабря 2024
По-перше, зараз всі всюди бачать зраду. І типу, на форумі когось звинуватили - вже щось для перемоги зробили. На їх думку. Тримають інформаційний фронт з дивану.
По-друге, форуму потрібна активність, тому і не блокують. У політичних темах зараз постійний повний аншлаг. Є провокатори з різних сторін.
автор Olga_72 • 11 декабря 2024
Ответ дляМяо
Інформ атаки повинні блокувати адміни, а не користувачі. Бо цей ресурс стає лазейкою для рашаботів. Назви постів гугляться.
Margo-01a6• 11 декабря 2024
Ответ дляOlga_72
Удалено администрацией...
Olvia1987• 11 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Міністерство єдності,міністерство повернення українців,міністерство АРК,скоро міністерство правди буде з єдиною думкою,яка не повинна підлягати сумніву.Все таки Оруел єдиний,хто був провидцем.
Margo-01a6• 11 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
У меня лежит книга, чувствую время пришло ее почитать
ole4kakissa• 11 декабря 2024
Ответ дляМяо
Это работает если автор не создаёт анонимную тему
Под анонимом весь шлак видно:(
frumoasa17• 11 декабря 2024
Ви про Маню? Так в блок її і нема проблем. Принаймі політичні теми будете не бачити. Ще нервові клітини на неї витрачати і її вже ніхто не сприймає серйозно.
ole4kakissa• 11 декабря 2024
Ответ дляMargo-01a6
Удалено администрацией...
автор Olga_72 • 11 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Ви ж звідкись проявили зацікавлення про орешнік. Я зараз в 800 метрах від прильоту того самого орешніка. І мене чесно кажучі задовбали ці інформ атаки. Подивіться відео Солоніна про цю ракету, та спіть спокійно.
ole4kakissa• 11 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
Обожаю его
Жаль что только в 22 году я поняла, что это уже давно наша реальность, а не фантастика:(
Olvia1987• 11 декабря 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Маню в блок?
Та. побойтесь Бога!
А кто нибудь заметил,что она в последнее время под одним ником?Раньше клепала каждую неделю новый,потому что предыдущие блочили,а теперь перестали.Одну меня терзают смутные сомненья?)
Графиня Шезвездицкая• 11 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
да.я тоже заметила)
@ альонка@• 11 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Та таке враження, що запитання можна ставити лише погоджуючи з зарозумілими дамочками? Якщо хтось бачить вкид, то не реагуй та й все.Адміни теж добре бачать тих,хто створив анонімну тему,і якщо вона відповідає правилам спільноти, чому повинні видаляти тему?
ole4kakissa• 11 декабря 2024
Ответ дляfrumoasa17
А я давно прошу сделать кнопочки ’не видеть конференцию’
Ksenia2291• 11 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
Их много. Ингарута, anutav, Ника Найз и тд тп
Евга-9246• 11 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
О, а я не дочитала. Дякую, що нагадали, заніматєльна книженція
@ альонка@• 11 декабря 2024
Ответ дляOlga_72
Чому ви дозволяєте собі вказівки давати кому і що робити?
Я сюда,до прикладу ,заходжу прочитати новини ,не дивлюся відео, це мій вибір.Що порушуємо?