Чому не блокують однотипні рашистські вброси ро орешнік з одного акаунта, з фотками з раша новин? Це все проплачена інформ атака.
Ответ дляOlga_72
Ви ж звідкись проявили зацікавлення про орешнік. Я зараз в 800 метрах від прильоту того самого орешніка. І мене чесно кажучі задовбали ці інформ атаки. Подивіться відео Солоніна про цю ракету, та спіть спокійно.
Ну, зайшла, побачила тему про орєшнік на Київ і проявила)
Ответ дляfrumoasa17
Ви про Маню? Так в блок її і нема проблем. Принаймі політичні теми будете не бачити. Ще нервові клітини на неї витрачати і її вже ніхто не сприймає серйозно.
Такі теми гугляться назва. Потім розтягують цей ресурс і використовують далі в інформаційній воронці. Он Ева перелякалась і зробила ще одну тему. Тобто вона безсвідома задіяна в інформ атаці рашистів.
frumoasa17• 11 декабря 2024
Ответ дляole4kakissa
А я давно прошу сделать кнопочки ’не видеть конференцию’
Щоб не бачити цілі розділи форуму?
Це було б добре.
ole4kakissa• 11 декабря 2024
Ответ дляfrumoasa17
Щоб не бачити цілі розділи форуму?
Це було б добре.
Саме так
frumoasa17• 11 декабря 2024
Ответ дляole4kakissa
Саме так
Моє бажання, щоб іноді відпочивати від збочинців, розділ політики б блокувала періодично
@ альонка@• 11 декабря 2024
Ответ дляOlga_72
Читайте свої новини. Чи це ви наклепали кілька однакових тем?
От за наклеп нехай би вас і блокували.
Адміни ,краще зверніть увагу на тих,хто постійно тут з підозрами, мабуть на комусь шапка горить.
Аноним ФЕЯ• 11 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
А кто нибудь заметил,что она в последнее время под одним ником?Раньше клепала каждую неделю новый,потому что предыдущие блочили,а теперь перестали.Одну меня терзают смутные сомненья?)
Зато «веселка» з її тисячами аків, пише постійно , не боячись нічого
Ответ дляOlvia1987
Міністерство єдності,міністерство повернення українців,міністерство АРК,скоро міністерство правди буде з єдиною думкою,яка не повинна підлягати сумніву.Все таки Оруел єдиний,хто був провидцем.
При чому тут це?
Є новини, погані і хороші, про корупцію, про фронт, ін
Я про вкиди
Які не підтверджуються, а людям і так тяжко.
Я про вкиди
Ответ дляOlga_72
Та хто боїться того Орішника?Сміємося з кацапів,як вони з ним носяться і погрожують.
Элли Иванова• 11 декабря 2024
Ответ дляOlga_72
Ну, так и вы читайте другие форумы, если вас этот не устраивает.
Все вам не так - темы не такие, советчицы - рашаботы, админы - бездельники. Ну, так закройте форум и не мучайтесь.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 11 декабря 2024
Якщо не буде рашаботів, як ми будемо знати коли у них підгорають пукани? Навіть у подібних темах можна знайти щось корисне - вилити негатив, психологічно перезарядитися, головне, контролювати свої емоції та спрямовувати їх у позитивне русло, і всім буде норм
Natal_ka91• 11 декабря 2024
Не тільки ці боти. Бісять неадекватні користувачі, які чуть що - оруть матрьошки, тобто за наклеп і хворі фантазії теж ніякої реакції)