Не против• 11 декабря 2024
Що даруватимете на Новий рік своїм рідним?
Бентливуман• 11 декабря 2024
Це кому саме? Дитині-3Д нічник та солодощі, ще свій айфон віддала, мамі набір рушників для кухні та чай в подарунковій коробці, павербанк ще планую.
Собі вже подарувала подарунок- набір косметики та айфон.
Но телефон це на декілька свят: Новий рік, день народження 🎁 , 8 березня 🤣
кураГАЛЯ• 11 декабря 2024
Малій купила кушон, якій вона хотіла (хоча не знаю, що це) і шовкову наволочку.
Малому колонку з Алексою планую брати, і ще солодощі і гнома.
Чоловіку термобілизну, набор посуду туристичного, корисні солодощі. Але це не подарунок, просто, що просив.
Бентливуман• 11 декабря 2024
Ответ дляНе против
Ви молодець
Дякую ☺️. Чомусь з особистим життям не складається. Більше по життю кар’єру будую.
Плакулька• 11 декабря 2024
Чоловіку взуття нове. Ще треба джинси . Всеодно сам собі не вибере.
Дітям придивляюсь: лялька, книги, можливо подушку-іграшку величезну.
Мамі теплу піжаму і постільну білизну. Татові тример.
Раніше купляла подарунки заздалегідь, виходило багато усього на свято. А зараз так віджимають фінанси, що дай Боже купити хоч щось з запланованого((
Простецкая• 11 декабря 2024
Кому именно?
Маме духи, старшему сыну тоже парфюмерию, младшему лего.
Себе ещё не знаю 😍
жінка незаміжня• 11 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
в Україні Миколай дарує. На новий рік дарують москалі
Главное чтоб подарки были хорошие ,
Замріяна• 11 декабря 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Шовкову наволочку де купували? Теж собі хочу
кураГАЛЯ• 11 декабря 2024
Ответ дляЗамріяна
У Маркс енд Спенсер
Замріяна• 11 декабря 2024
По темі.
Чоловіку фірмову футболку та трусів набір
Синові в сім´ю Електрочайник, вони просили
Батькам нічого, вони мене розізлили, сказали, що в них все є. Тому не хочу ганяти по магазинах, щоб потім їм не сподобалося. Може продуктовий набір зберу з делікатесів та гроші.
Сім´ї брата завжди дарувала щось, а вони ніколи не вітали нас, то і я заб´ю цього року.
Подружкам, одній постіль та набір Ів Роше . Другій плед, рушники і теж космет.набір
Редисочка• 11 декабря 2024
Мамі постіль з ікеї та піжамку з примарку
Сину гра та навушники до плейстейшн
Чоловіка не маю))
Сину гра та навушники до плейстейшн
Чоловіка не маю))
Не против
• 11 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
Чому це?