Гуляю босоніж• 11 декабря 2024

Де замовити у Києві якісну морську рибу?

Промислову, не вирощену у басейнах. Треба для дитини. Дякую
Тоска в носках• 11 декабря 2024
А яку саме промислову ви хочете?
Свекруховна• 11 декабря 2024
А ще чисту воду в кранах без хлорки та хімікатів, чисте повітря на вулицях без торфяників і асфальтозаводних викидів, авто на дорогах без вихлопних газів. Дуже треба для дитини, та і для дорослого теж)
Не зацілована• 11 декабря 2024
Вольного выплыва?)))
автор Гуляю босоніж • 11 декабря 2024
Ответ дляТоска в носках
А яку саме промислову ви хочете?
Лосось, форель, тунец, кальмар.
Тра Ля Ля• 11 декабря 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Лосось, форель, тунец, кальмар.
А в маркете вам не подходит? Кальмар выращенный в бассейне- смешно
Пошаманю• 11 декабря 2024
послухаю, знаю що знайомий займається поставками з норвегії, тобто десь же її продають.
Тоска в носках• 11 декабря 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Лосось, форель, тунец, кальмар.
Та її вже давно не завозять, на лосось і форель в Україні купа ферм .Тунець хіба і кальмар монолітами везуть з інших країн, але як їх там вирощують , ніхто не знає. У вас дійсно дитина кальмарів їсть? Купіть червоного окуня, або камбалу, та не заморочуйтесь. Вони точно привезені.
автор Гуляю босоніж • 11 декабря 2024
Ответ дляТра Ля Ля
У ребёнка генетические поломки, нарушеный детокс. С тяжёлыми металлами и ртутью не подходит.
автор Гуляю босоніж • 11 декабря 2024
Ответ дляТоска в носках
Так, а чому їх не їсти? Дякую
Пошаманю• 11 декабря 2024
Ответ дляТоска в носках
а звідки ви знаєте, що окунь не виррщують в басейнах?
Тра Ля Ля• 11 декабря 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Зачем тогда вообще эта рулетка. Кормите тем, в качестве и происхождении чего вы уверены
Глубоководная селедка• 11 декабря 2024
Ответ дляТоска в носках
А де в Україні вирощують лосось?
Тра Ля Ля• 11 декабря 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Так, а чому їх не їсти? Дякую
Вы сказали, что вам из бассейна не подходит. Хотя как раз выращенная на фермах рыба содержит меньше ртути и тяжелых металлов.
Лизочек• 11 декабря 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Тогда зачем вам вообще рыба? Мировой океан загрязнен, любая рыба имеет свойство накапливать.
Глубоководная селедка• 11 декабря 2024
Ответ дляГуляю босоніж
У тунця впринципі підвищений вміст ртуті, цю рибу не рекомендують дітям.
А дорада, сібас вам підходять?
В гудвайні були багато дикої риби. Я правда ще до війни купувала, зараз не знаю, бо за кордоном.
Байрактара• 11 декабря 2024
Автор!
мойва, селедка, морской окунь, камбала и хек это дикий вылов, пока на фермах их не выращивают, там нужны сложные условия
Свекруховна• 11 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
А де в Україні вирощують лосось?
Найближча точка - Трипілля
Жена миллионера• 11 декабря 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Так метали та ртуть в океані, а не в басейнах
Глубоководная селедка• 11 декабря 2024
Ответ дляСвекруховна
Найближча точка - Трипілля
Вони вирощують осетрові- білугу, осетр, стерлядь, з яких доять чорну ікру. Я колись її періодично купувала.
Лосось- це зовсім інше сімейство риб. Фермерське виробництво здійснюється в холодних умовах, наприклад в загородах норвежських фьордів. В Україні немає кліматичних умов, щоб виростити сімейство лососевих. Форель річкова в Закарпатті, бо там чиста вода і прохолодніший клімат. Але то не червона риба.
Налогообложу• 11 декабря 2024
Ответ дляБайрактара
Автор!
Камбалу вирощують, багато в Іспанії, менше в Португалії
автор Гуляю босоніж • 11 декабря 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Одной капустой? И то почва загрязнена.
автор Гуляю босоніж • 11 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
А что есть? Рыба важна.
автор Гуляю босоніж • 11 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
А дорада, сібас вам підходять?
Підходять
Налогообложу• 11 декабря 2024
Лосось норвезький, шотландський — увесь вирощений (спеціальні ’клітки’ в морі).
Невирощений (з Аляски) у нас здебільшого морожений, якщо це підходить.
автор Гуляю босоніж • 11 декабря 2024
Ответ дляБайрактара
Автор!
Спасибо!
Лизочек• 11 декабря 2024
Ответ дляГуляю босоніж
А что есть? Рыба важна.
Мясо, овощи, крупы, фрукты в вашей вселенной не существуют?
автор Гуляю босоніж • 11 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
Мясо заказываю, овощи - часть нельзя, часть нужно длительно замачивать, крупы - большинство нельзя, фрукты все нельзя, можно - гранат, голубику и клюкву!
На циголках• 11 декабря 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Ну так про який тунець може бути мова? Він буває лише дикий, але це не заважає йому накопичувати ртуть, його і дорослим регулярно неможна.
Броніки для Моніки• 11 декабря 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Лосось, форель, тунец, кальмар.
Кальмар це не риба, а форель це і є лосось
Броніки для Моніки• 11 декабря 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Що значить поломки? У вас хвора дитина то так і кажіть, яке захворювання?