Уходя дверю не хлопать• 11 декабря 2024

Це зрада?

Піти до іншого майстра манікюру з одного й того ж самого салону?
Чорнобаївка• 11 декабря 2024
Навсігда піти?
Советчица Года• 11 декабря 2024
Хуже чем мужу!
Протру пилюку• 11 декабря 2024
Огоо, я бы не смогла
Я такая - жду трамвая• 11 декабря 2024
Я так зробила. Вони сестрі рідні. Перша моя колишня колега, трохи дружили деякий час. Але почала погано робити і я пішла до її сестри.
Мені норм, перша хай робить висновки.

П. С. Друга набагато кращий майстер, хоч перша завжди себе хвалить, а ту хейтить.
Ksenia2291• 11 декабря 2024
Я так ходила однажды, то видела её недовольный взгляд мне в спину
АнтиТроль• 11 декабря 2024
Если первый мастер ваша жена, а со вторым вы планируете переспать, то да
Престидижитатор• 11 декабря 2024
це не зрада. вам обирати, за яку роботу платити гроші. ми так само своїй дитині змінили тренера на танцях. то перша прям німу війну оголосила
Тоска в носках• 11 декабря 2024
Я так зрадила перукареві ) Ох і погляд був. Та байдуже
Dolce.Vita• 11 декабря 2024
Чому? Я теж двох маю, бо не завжди є час так сказати до основної чи вона може бути наприклад у відпустці чи захворіти.
Цикавенная• 11 декабря 2024
нєхорошо!
Коко На Страже• 11 декабря 2024
Не считаю я так иногда делаю когда у моего мастера нету свободных окошек которые мне нужны.
Markiza21• 11 декабря 2024
🤣
Не пью, не курю• 11 декабря 2024
Из вежливости можете деликатно предупредить. Скажите, хочу попробовать для разнообразия другого мастера. Лучше правду сказать
сЛАдКОежКА• 11 декабря 2024
Я если сама себе что-то отрежу или подпилю у неё взгляд подозрительный, а что бы к другому мастеру, даже представить страшно. Взглядом бы испепелила. Я под жестким контролем, если не дай бох забыла, через четыре недели звонок: тебя записывать или да?!
КоКоКоКоКоКо...• 11 декабря 2024
Ні, авторе, не зрада. У вас стосунки через гроші, а не через емоції і кохання))
А якщо серйозно, я колись теж пішла від майстра, до якої ходили разом з подругами і були ледве не дружні стосунки, бо усі жили на одному масиві. Вона мені багато довжини лишала, хоча я просила спилювати побільше. І не дивлячись на охи-ахи подруг, що вона така крута майстриня і чим я не задоволена, знайшла майстра у сусідньому салоні.