Витворунка• 11 декабря 2024
Шукаю цікаві книги на тему хімії або біології
Дівчата, хелп. Дівчинка-підліток обожнює читати, а особливо - вивчати хімію та біологію. Прям фанат. Яку книгу їй подарувати на 15-річчя? Дівчинка розумна, займається дуже багато додатково. Тому шкільна література - сильно просто, треба щось "вау". Чи біографії хіміків, чи щось реально цікаве, креативне. Бюджет до 500 грн. Буду дуже вдячна за допомогу і назви книг
Можу брикнути• 11 декабря 2024
Витворунка
• 11 декабря 2024
Ответ дляМожу брикнути
Мені такі цікаві були, чомусь видало рос, є і укр мовою вони перекладені
а вони не дуже дитячі?
Можу брикнути• 11 декабря 2024
Гуру троллинга• 11 декабря 2024
Охотники за микробами. Поль де Крюи. Про историю вирусов-бактерий, от изобретения увеличительного стекла до вакцин
Неначасі• 11 декабря 2024
Ответ дляВитворунка
а вони не дуже дитячі?
Я вчитель біології. Ні, вони написані досить дохідливо і цікаво, але не дитячі. Сама їх із задоволенням читаю. А для того, щоб трохи відпочити без відриву від біології - порекомендую Джеральда Даррела або Джеймса Херріота
Неначасі• 11 декабря 2024
До речі, на ютубі є канал Тетяни Козицької, нехай ваша дитина гляне, може пригодитись, а для уроків можна подивитись навчальні відео Тетяни Чичковської, вона якраз хімік-біолог за освітою.