Як продавчиня в магазині мені доводила російською ,що російська продукція це ок ,як її беруть і везуть до нас
Але чомусь я брати не схотіла саме російське-"гарно ж продається і без мене"
І буквально через пару місяців навпроти того магазину від ракетного удару раші загинуло близько 10 людей
Запятая-точка• 11 декабря 2024
Ответ для_потужная_
Думаете, что ракеты специально летели туда, где продукция раши?
По логике автора, наверняка, русскоговорящие регионы бомбят тоже из-за того,что там на русском говорят)
Запятая-точка• 11 декабря 2024
Ответ дляKristal2013
Удалено администрацией...
За українською продукцією!
(Якої тоді ще й не існувало)
Ответ дляFilomena
У нас є рос продукція в магазинах?
Так ,це було в магазині косметики
Ответ дляKristinka2106
Зато на мове да?!
Продавчиня не на мові розмовляла захищаючи із піною у рота російські товари
Ответ дляmarata
Думаєте, загинули люди, бо рашистські товари поруч продавалися? З критичним мисленням сутужно
Ні,тема не про це зовсім
Тема про лояльність до раші,яка почала таке