Все знаю від і до• 12 декабря 2024
Температура, ртутний градусник
Чи правда що якщо довше міряти ним температуру можна наміряти більше? Якщо я міряю 8 хвилин є 36.8 а якщо буду міряти 15 хвилин, то буде 37-37.1, і тут прочитала що якщо задовго може набігти більше бо тіло нагрівається, чи якщо 36.8 правильна то вона так і буде і через 30 хвилин?
ПлакалаВАвто• 12 декабря 2024
Вообще-то это школьный курс физики, автор. Откуда там температура выше?