Швидкоруч• 12 декабря 2024
В кого чоловіки заробляють менше 20 тисяч гривень?
Як справляєтесь? 2 роки одружені. Цікаво чи завжди так буде чи щось покращиться? В кого який досвід?
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляТрільчиха
А він знає, що ви від нього очікуєте більшого?😁
Звичайно
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляЯ не в теме
А скільки років вам і який у вас дохід ?
29. 28 тис
Трільчиха• 12 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Звичайно
Значить ви не бачите його дій якщо запитуєте ’чи завжди так буде, чи щось покращиться’? Вірно зрозуміла?
Я не в теме• 12 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
29. 28 тис
йому не тисне що ви заробляєте більше ? Зазвичай чоловіків це мотивує рухатись , можливо ваш просто ледар, тоді навряд він буде заробляти набагато більше
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Справляються з чим?
З мотивацією до покращення заробітка? Ніяк. В моєму випадку це виявилося марним.
Для кращого заробітку чоловіку треба було прокачати англійську і знання певної мови програмування. Він цього не зробив. Поїзд пішов.
З фінансами в родині? Я заробляю більше.
У вашого теж така зп? Можливо він зміг би шось інше, а англ це просто не його?
Любимка-анонимка• 12 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Для чоловіка це замало при будь яких розкладах)
Не скажіть. Моя подруга той рік виходила заміж, їм по 35 років, в чоловіка 15-20 тис з/п як який місяць, і її це влаштовує. Будинок в нього є, машина є, її мама допомагає фінансово, його батьки в селі мають господарство, теж допомагають продуктами, живуть причудово, вона теж 15 тис заробляє. А знайома вийшла заміж за хлопця на 13 років молодшого, в неї магазини по місту, він студент в пошуках себе) Так що ’розклади ’ у кожного в житті різні))
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляТрільчиха
Та ні, він постійно щось пробує, але якісь сумнівні фірми (за сумісництвом), але нічого не виходить, або копійчана робота, або взагалі не заплатять
Миловидна леді• 12 декабря 2024
Чоловік заробляє середню по країні
Але місцеві берегині плити які часто густо заробляють нуль зараз вам розкажуть який він невдаха
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляЯ не в теме
Тисне, щось кидається тудисюди, але безуспішно все
Анонім Завгосп• 12 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Як так сталось?
с работы уволили. Контора закрылась. Потом пошел воевать. Потом ранение. сейчас дома. Работу найти сложно. Да и здоровье не позволяет как раньше работать. Охранником, грузить вагоны, дворы мести (как тут любят предлагать) - нет. Есть подработки еще. Пока хватает. Выгонять не собираюсь, разводиться тоже.
Тримаю свічку• 12 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Зі своїм звичайно
а яке відношення має мій чоловік до вашого?
Я не в теме• 12 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Ну якщо кидається це вже добре, може і буде діло
Анонім Завгосп• 12 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
А я вам чим не вгодила? Просто спитала, можливо хтось би щось підказав ?)
ну что сказать? Или идите на работу, если вам не хватает денег или ищите нового питательного
Вбигудях• 12 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Може і зміг би, але не зміг.
Ніхто ж не вимагав англійську на рівні В2, але для того, щоб заробляти в тому, що він вміє, треба хоч якось розмовляти англійською, щоб пройти співбесіду Або бути крутим спеціалістом в своїй області, щоб закрили очі на англійську.
В будь-якому разі, треба напрягатися.
Так, в мого чоловіка зарплата меньше 20 тис.
В будь-якому разі, треба напрягатися.
Туся муся• 12 декабря 2024
Мой муж сейчас примерно так зарабатывает, мы решили, что хотим малыша и в декрет пойдет муж, поэтому «его» доход это небольшая рента. Я зарабатываю достаточно и меня вполне устраивает, что муж занимается нашими детьми, домом, садом, машинами, досугом. Доступ к деньгам у мужа всегда наравне со мной.
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Та молодці звичайно нічого не маю проти. Але якосьхотілося б мамі допомагати, а не навпаки
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
Чоловік заробляє середню по країні
Місцеві берегині плити..🤣це ви сказонули
Куратор дебошей• 12 декабря 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
15-20 + помощь финансовая + продукты + своё жильё - это не равняется ’у него ЗП 15-20 и её всё устраивает´
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Боже, та я ж не мала на увазі, що вигоняти потрібно чи кидати. Звичайно, що не це малось на увазі. Де шукаєте підробітки, хотілось дізнатись якісь ресурси, поради чи ще шось в цьому дусі
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляТримаю свічку
🤦♀️просто пролистайте і пройдіть мимо, якщо не зрозуміли
Куратор дебошей• 12 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
Чоловік заробляє середню по країні
Так если для автора это мало, она зарабатывает больше, для мужа автора это тоже мало, то нужно подстроиться под тех, у кого потребности заканчиваются на праздничном походе в Мак в речью субботу и месяца и радоваться?
Викликаю на дебати• 12 декабря 2024
Ответ дляЯ не в теме
8 тис — це 200$ різниці, яке тут ’більше’?..
Анонім Завгосп• 12 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Та я сама работаю. У меня 60 тыс грн зп. Подработки - он архитектор. Вряд ли вам поможет. Заказчики по старой памяти скидывают
Лама_мама• 12 декабря 2024
У мужа был свой мелкий бизнес до 2022. Если честно, тоже не так чтоб прибыльный, но все же... Теперь переселенцы, как наемный работник уже третью или четвертую работу сменил. Заработки - слезы( ХЗ, изменится ли это теперь когда-нибудь, нам уже за 50. Я никогда не жила за его счёт, если не считать 1 года в декрете. Мне всегда нравилось быть на равных. Собственно, и теперь тоже предпочла быть на равных, а не содержать его. Изначально меня не напрягало, форс-мажор, все понятно, но третий год уже идёт, пора бы как-то и адаптироваться.
Прилипало• 12 декабря 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
То живуть пречудово вони, а не їх батьки, які і в 65-70 років не можуть розслабитись та мають тягнути на собі 35- річних ’діточок’ фінансово, хоча, по факту ці діточки могли б уже і батькам допомагати. В такому поважному віці вже і про себе подумати та відпочити хочеться.
Зроблено у 80-х• 12 декабря 2024
мій заробля стільки. Графік такий що пів місяці працює- їм 6ть років зп не підвищували. Працює ради броні. Вдома руки в нього не із опи- готовка на ньому. я по вихідних щось вкусненьке. а він по буднях. Закупки на ньому-дітьми займається- кружки/бассейн/велосипед прогулянки. Тому в мене ідеальний чоловік. Були часи він заробляв гарно, а я мало. + в нас є нерухомість під здачу трішки.
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
🤦♀️нє, ну ви фантазерка. Я й так працюю на роботі
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Може і зміг би, але не зміг.
В будь-якому разі, треба напрягатися.
Так, напрягатись потрібно завжди, без цього ніяк
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляТуся муся
Добре, що вам так підходить.