Швидкоруч• 12 декабря 2024
В кого чоловіки заробляють менше 20 тисяч гривень?
Як справляєтесь? 2 роки одружені. Цікаво чи завжди так буде чи щось покращиться? В кого який досвід?
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
8 тис — це 200$ різниці, яке тут ’більше’?..
Але не забувайте, що я жінка)
Я не в теме• 12 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
По факту більше 28000-20000=8000 Для вас 200 доларів це не гроші для інших гроші
Викликаю на дебати• 12 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Але не забувайте, що я жінка)
І що це змінює? Жінки обмежені в праві здобути освіту і влаштуватися на роботу?
Викликаю на дебати• 12 декабря 2024
Ответ дляЯ не в теме
За 8000 навіть продуктів на місяць не купиш на 1 людину, тому і пишу, що це сміхотворна різниця
маска Ілона• 12 декабря 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Мой десь 30 тыс грн, у нас долгов куча, Киев
Нам по 40
А почему долги вылезли?
Я не в теме• 12 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Я вам ще раз кажу що якщо спільний дохід 48 тисяч чи 40 то повірте ті 8 тисяч будуть дуже помітні якщо їх забрати
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
мій заробля стільки. Графік такий що пів місяці працює- їм 6ть років зп не підвищували. Працює ради броні. Вдома руки в нього не із опи- готовка на ньому. я по вихідних щось вкусненьке. а він по буднях. Закупки на ньому-дітьми займається- кружки/бассейн/велосипед прогулянки. Тому в мене ідеальний чоловік. Були часи він заробляв гарно, а я мало. + в нас є нерухомість під здачу трішки.
Ну так, якщо з додатковими коштами з оренди, то можна прожити
Любимка-анонимка• 12 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
15-20 + помощь финансовая + продукты + своё жильё - это не равняется ’у него ЗП 15-20 и её всё устраивает´
Це рівняється. Бо для кожної людини своє розуміння фінансового достатку.
маска Ілона• 12 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Ну, типа да, декрет,дети, на женщине. Некоторые в двух декретах один за одним
маска Ілона• 12 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
На месяц не купишь, а на недели две,да
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Взагалі то, здобула і 2 освіти, і керівну посаду і в побуті роблю все, що потрібно. Було б непогано, щоб чоловіки розуміли, що основний дохід має бути на них і вони явно недопрацьовують....обмежені, що змінює,....ви знущаєтесь?
Вбигудях• 12 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
8 тисяч - це 40% від 20 тисяч. Так, це не в рази більше, але відчувається.
Викликаю на дебати• 12 декабря 2024
Ответ длямаска Ілона
Жінку не змушують народжувати до того, як стати на ноги. Правом на декрет в нашій країні можуть скористатися чоловіки. До 30 років цілком можна сколотити статки, щоб організувати пасивний дохід, наприклад, і жити за нього з допомогою чоловіка... Варіантів безліч, але я розумію, що це важче, ніж народити і повісити на себе плакат мами-героїні, з якої ’взятки гладки’))
маска Ілона• 12 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Не все хотят рожать после 30.
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
8000 - це 20 відсотків доходу сім´ї, може для вас вона і сміхотворна. Але факт залишається фактом
Викликаю на дебати• 12 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
А я не підтримую таку соціальну нерівність. Особливо в країні, де йде війна. Ви реально щось хочете нав´язати чоловіку, котрий не сьогодні, так завтра матиме всі шанси потрапити на передову, не має права виїзду за кордон навідміну від вас? Та навіть без війни. Чому хтось має вас утримувати? Батьки це роблять за законом до 18 років або до завершення денного навчання. А сісти на голову чоловіку — це інфантильна позиція, як на мене. Ви йому що, ’пісєчку’?
Ганцю в кєдах• 12 декабря 2024
Мій зараз так заробляє , до мобілізації було 50 +. Це просто срака, і для мене з дітьми, і для нього морально, оскільки він чоловік, вважає, що має забезпечувати родину.
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляЯ не в теме
Так і є. А якщо дружина збереться в декрет, то труба
Викликаю на дебати• 12 декабря 2024
Ответ длямаска Ілона
Не все хотят рожать после 30.
Ну то хай вчаться і заробляють тисячі $ до 25, 27 чи скільки там. У мене повно подруг з з/п більше 1000$, всім 23-28 років
Я не в теме• 12 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
тоді точно труба
Туся муся• 12 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
Добре, що вам так підходить.
Мы почти 20 лет женаты, было время научиться принимать решения сообща. Чуть позже вы поймете - не очень важно кто зарабатывает больше, гораздо важнее чтоб на все хватало.
Тримаю свічку• 12 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
🤦♀️просто пролистайте і пройдіть мимо, якщо не зрозуміли
та зрозуміло, що ви троллити не вмієте
Вбигудях• 12 декабря 2024
Ответ дляТуся муся
Повірте, коли велика різниця в доході і не зі сторони чоловіка, навіть коли на все вистачає, для чоловіка це тяжко в першу чергу.
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Ви це рельно? Я до своїх років зробила все і навіть більше, ніж потрібно. І ніколи ніхто мене не утримував, працюю з 16 років. Про яку соціальну нерівність ви говорите? Я пропрацювала 13 років свого життя. Великий період на 2 роботах, заробила на житло, вивчилась на безкоштовному без чиєїсь допомоги....поки хтось яйця чесав? І не маю права спокійно піти в декрет та покластися на чоловіка на період декрету? Сісти на голову? На чию? Теперішні чоловіки добре, якшо б змогли себе прогодувати...а такі як ви ще й прикриваються ситуацією в країні
Туся муся• 12 декабря 2024
Ответ дляШвидкоруч
А почему вы решили, что основной доход должен быть у мужчины? А быт на женщине? Какое-то шаблонно-совковое мышление 🤦♀️
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Так, це жах, ціни ростуть кожного дня, а можливості заробити обмежені. Хапаємось обидвоє, але все марно
Швидкоруч
• 12 декабря 2024
Ответ дляТуся муся
Тому що, для мене така модель вважається підходящою
маска Ілона• 12 декабря 2024
Ответ дляТуся муся
При чем тут совковое? При совке как раз все женщины работали, а не как сейчас, покрывались кружками и складыванием кастрюль матрёшкой
Лама_мама• 12 декабря 2024
Ответ дляТуся муся
Ну так и есть, если хватает или не впритык, то можно и не заморачиваться особо. Если кто-то в семье зарабатывает больше, чем семья в среднем тратит.
Я зарабатываю больше мужа последнее время. Женаты больше 20 лет. Но чем дальше, тем сложнее не обращать внимания, кто больше зарабатывает. Как основной добытчик я чувствую себя сейчас под постоянным прессингом. Я не могу лишний раз заболеть, полениться, мне нельзя потерять работу. Его заработков не хватит даже месяц впроголодь прожить. И на меня давит как сам этот факт, так и то, что муж не разбивается в лепешку, чтобы снять с меня часть этого груза.
Туся муся• 12 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Поверю я в первую очередь своему опыту, а не чужому. До того как мы решили, что муж идет в декрет он зарабатывал на руководящей должности около 120-150к грн, да, это очень хорошая зарплата для нашей страны, но это значительно меньше моего дохода. Так по вашей логике я должна спасти его самооценку и пойти на дядю работать за пару тысяч? Шовинизмом попахивает