Соображалочка• 12 декабря 2024

Як була у вас ситуація з початком садочка, в плані застуд, вірусів?

1) як часто хворіли діти і коли перестали часто хворіти?
2) чи хворіли з дитиною ви?
3) чи робили щеплення від грипу?
Панна Кота• 12 декабря 2024
Щеплень від грипу не робила, донька пішла в садочок в 3,5 хворіла рідко, я відала її в садок а сама вийшла на роботу. Можу сказати що мені пощастило, бо знаю що діти перший рік хворіють часто. І от згадую і не пам´ятаю такого щоб коли хворіла донька я теж захворіла, жодного разу такого не було. Було що я хворіла а мала не захворіла від мене.
всемВсёИмного• 12 декабря 2024
ужасно було. рік не вилазили з обструктивних бронхітів і антибіотиків. найдовше трималися без температури 10 днів. потім влітку звозили на море і як пошептало.
2. дитина шось такее приносила з садочка, шо ложило нас усіх. навіть грипом вона нас заразила і ми лежали всі втрьох в одній палаті.
3. щеплення всі є. але в 4,5 років ще й коклюшем перехворіла)
Почемучка• 12 декабря 2024
Моя дитина пішла в садочок на рік перед школою. Хворів часто, взимку взагалі в садочок не ходив бо постійно були застуди, пішов в школу перестав так хворіти. Вакцину проти грипу не робили, але задумувались над тим.
Трусиковед• 12 декабря 2024
У нас - це опа. Двійня, перший рік в садку, 1 день в садку - тиждень-два дома. І так по колу плчинаючи з кінця вересня. Спочатку було з температурою, тепер просто кашель з соплями. Зараз от знову дома з шмарками по пояс
Король дивана• 12 декабря 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Мої постійно на морях по кілька разів на рік тривалими періодами - це не рятувало від вірусів у садку ( А молодший ще й весь 1 клас прохворів
Мавка• 12 декабря 2024
2,7р поки норм тримається один раз хворіла але ми на морі були
Щеплення є всі обов´язкові
В нас один плюс що зі соплями не хочуть брати
всемВсёИмного• 12 декабря 2024
Ответ дляКороль дивана
та я хз як воно працює. ну у нас було так. перший рік, то катастрофа просто була. а після канікул все припинилося. ну правда в 4,5 донька схватила коклюш
Мавка• 12 декабря 2024
Ответ дляКороль дивана
Комусь помагає а комусь ні
Коли забагато моря теж погано бо знижується імунітет
Наприклад в мене гнійна ангіна часто була спасло море а особливо червоне найкраще
Жинси на дитину• 12 декабря 2024
Майже не хворів, пішов в 3,7.
автор Соображалочка • 12 декабря 2024
Ответ длявсемВсёИмного
в від грипу щеплення не робили?
Дон Пэдро• 12 декабря 2024
Все 3 года болел постоянно.Максимум 4-5 дней ходил,две недели дома((
Тоскующая• 12 декабря 2024
Троє дітей, щеплені за графіком, хворіли рідко. Від грипу не щепила, але можу й зробити, думала про це
Мавка• 12 декабря 2024
Ответ дляСоображалочка
в від грипу щеплення не робили?
Почитайте побічні реакції на вакцину і чи дієва вона взагалі
Король дивана• 12 декабря 2024
Ответ дляМавка
Дієва. Робимо всім членам сімʼї в жовтні
всемВсёИмного• 12 декабря 2024
Ответ дляСоображалочка
в від грипу щеплення не робили?
нє, не робили. лікар інфекціонист нам сам казав, шо то до лампочки
Статус Ква• 12 декабря 2024
Садик это бесконечные больничные, я сейчас вот до НГ решила не водить, хватит!)
Всюди влазю• 12 декабря 2024
Да, пошёл с осени, до НГ болел много. Потом я додумалась водить его пн-вт и чт-пт. Вот этой выходной среды оказалось достаточно, чтобы вирусная нагрузка была ему по сильной, и болеть перестал. Но я удалённо работала, раз в неделю могла оставлять дома, просто на этот день старалась ничего важного, сложного по работе не планировать.
Смажена полуничка• 12 декабря 2024
Пошёл в 2.9 болел каждый месяц практически, после 4 антибиотика забрала из садика. Просто водила на развивающие занятия перед школой. Там не болел совсем
Кредитная• 12 декабря 2024
Діти мали завжди гарний імунітет, басейн з народження, ніколи їх не катала, без шапки до 5градусів, багато свіжого повітря.
Тому взагалі різниці не відчула, коли діти пішли в садок, середня дитина взагалі пішла в 1,8. Все ок було
Кредитная• 12 декабря 2024
Ответ дляКороль дивана
По скільки днів за раз?
Король дивана• 12 декабря 2024
Ответ дляКредитная
По скільки днів за раз?
Від 2 тижнів
Кредитная• 12 декабря 2024
Ответ дляКороль дивана
Від 2 тижнів
Ми щороку на морі рівно 50 днів. Не рахуючи поїздок в Турції чи Єгипет на 10-14 днів
І це поїздка з травня по липень, щоб не було спекотно, бо тоді в морі не має сенсу
Король дивана• 12 декабря 2024
Ответ дляКредитная
Хворіють навіть діти, які живуть на морі)
dahashutka19• 12 декабря 2024
Син хворів кожен місяць до 4,5 років .
Донька у вересні в садок пішла тільки в 4,3 , поки на лікарняному була 1 раз . А так періодично є трошки нежитю або кашлю. Декілька днів вдома в знов в садок. Я з дітьми не хворію.
Кредитная• 12 декабря 2024
Ответ дляКороль дивана
До чого тут це?
На морі зазвичай температура вища, віруси не вмирають, а циркулюють
А я пишу про ефект моря і як він впливає на імунітет.