Освічую темряву• 12 декабря 2024

Укрзалізниця повернення квитків міжнародних

За скільки днів можна повернути квиток та отримати нормальну компенсацію? Хто повертав?
Marmu• 12 декабря 2024
що значить за скільки? як надумаєте- так і повертайте, краще хоч за кілька днів до потяга. Я повертала, 100 грн отримується, решта приходить
автор Освічую темряву • 12 декабря 2024
Ответ дляMarmu
Менше ніж за добу на звичайних потягах утримується майже вся сумма і повертається 40-80 грн
На міжнародних не так?
Невидимка• 12 декабря 2024
Учтите, что возвращать нужно не в инете, а идти в кассу, международную, она не во всех городах есть
Невидимка• 12 декабря 2024
Ответ дляОсвічую темряву
На міжнародних не так?
https://www.uz.gov.ua/passengers/povernennya_proyz...
автор Освічую темряву • 12 декабря 2024
Ответ дляНевидимка
Ого, не знала
Спасибо
автор Освічую темряву • 12 декабря 2024
Ответ дляНевидимка
Не дуже зрозуміла повернення вартості квитка і плацкарти або тільки квитка без плацкарти
КаРаКаТиЦа• 15 декабря 2024
Ответ дляНевидимка
вже ні, влітку повертала через застосунок