💥Розпродаж футболки, топи, лонгсліви, Pink:
✅Верхній одяг -50%
✅Халати $25, тапочки $20:
✅Верхній одяг -50%
✅Халати $25, тапочки $20:
Леопардові бюстгальтери з пуш-ап(багато розмірів доступних) і суперпуш-ап
Піжамні шорти Pink залишилися р.XS, p.S - Але більшомірять на розмір. Вже брали. Тканина Tencel
Тапочки VS, що залишилися.
Звичайно, можуть додавати розміри, але купити свій розмір і бажаний колір важко.
Термопіжами та фланелеві комплекти Pink по $30. Розмірів все менше..
Піжами Victoria´s Secret, акція дня 1+1: