Тану на сонці• 13 декабря 2024
замовлення на reserved
наче має оновитися опція відстеження з 11грудня, проте й досі неактивна кнопка..
як довго їде до Києва зазвичай?
Тану на сонці
• 13 декабря 2024
Ответ дляЗ царем в голові
А что заказали, пакажити🙂🙂🙂🙂
оце моя тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3646784
дуже сподіваюся що підійде а не ожидание-реальность..
зараз ще й почалася акція -25%((
а я брала по -10% як для нового покупця
зараз ще й почалася акція -25%((
а я брала по -10% як для нового покупця
Тану на сонці
• 13 декабря 2024
Ответ дляКавуся
В мене так же, але я вперше замовляла
ого як зависло(((
я теж вперше.
ви раніш від мене на тиждень, а ще не прийшло(
я теж вперше.
З царем в голові• 13 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
зараз ще й почалася акція -25%((
а я брала по -10% як для нового покупця
зараз ще й почалася акція -25%((
а я брала по -10% як для нового покупця
Я так заказывала, потом видела скидку, заказывала снова, а первое, которое дороже, не забирала
Тану на сонці
• 13 декабря 2024
Ответ дляЗ царем в голові
на карці вже нема грошей на таку операцію ы
З царем в голові• 13 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
Ааа, вы сразу оплатили( тогда да, неудобно
Кавуся• 13 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
ого як зависло(((
я теж вперше.
Отож. До складу замовлення йшло 4 дні
Тану на сонці
• 13 декабря 2024
Ответ дляЗ царем в голові
я кредиткою платила. при отриманні ж то було б як наложка відсоток, ще й -4% комісії з кредитних же?
Тріль!• 13 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
так там же можна було не опалчувати раныше, а при отриманні. Майте на увазі, що гроші вони довго дуже повертають
Тану на сонці
• 13 декабря 2024
Ответ дляТріль!
я вище написала свою ситуацію. наложка ж? в мене кредитка. на сайті оплата без комісіі. при оплаті при отриманні було б -4% же? і +наложна +доставка? чи ні?
а так без комісій і безкоштовна доставка
Тану на сонці
• 13 декабря 2024
Ответ дляКавуся
Отож. До складу замовлення йшло 4 дні
так а де зараз замовлення? в мене ж бачите одразу в той день на склад прийшло
Тану на сонці
• 13 декабря 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
неделю точно ждать
а у вас статус оновлювався на сайті? чи лише як прийшло на пошту вже було повідомлення?
Инстагра_мерша• 13 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
я не следила, если честно. принято было 4 декабря, 5 отправлено. вчера пришло сообщение, что доставлено в точку выдачи. в приложении после отправки ничего больше нет
Лагшмивара• 13 декабря 2024
Мені через 7-8 днів курʼєр приносив в хату (передоплата), але замовляла до ЧП, коли не було напливу замовлень
Тріль!• 13 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
ні. На рахунок 4 % то напевне так, бо кредитні. А так я замовляла оплатою при отриманні то доставка була щось чи 25 чи 60 грн, не памятаю точно. І це все, більше нічого не платиш
глянула - 70 грн доставка, і ніяких наложок
Тану на сонці
• 13 декабря 2024
Ответ дляТріль!
А частково повертати можна, я от думаю якщо замовити декілька речей?
Кусюче сонечко• 14 декабря 2024
В мене замовлення зроблено та сплачено 5 грудня. Теж на сайті висить, що відправлено та й все, і ніяк не відслідковується
Вони ж самі писали, що отримати повинна буду до 14 грудня, то я і не розраховувала, що приїде пізніше.
Тану на сонці
• 14 декабря 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Ще не приїхало? В мене спершу була дата 17го, а тепер пише 21...
Кусюче сонечко• 14 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
Якась міжнародна посилка з´явилася сьогодні в Новій пошті, сподіваюся, що це воно
Пишуть, завтра буде. Тобто, всього 15 днів, якщо то справді Reserved
Тану на сонці
• 15 декабря 2024
Ответ дляТріль!
А хіба на Новій пошті можна приміряти бо щось я прочитала на сайті що начебто тільки відкрити можна чи в принципі дозволяють?
Тану на сонці
• 15 декабря 2024
Ответ дляЗ царем в голові
А не знаєте на Новій пошті можна приміряти? бо на сайті написано що тільки продивитися
З царем в голові• 15 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
Я мерила, но мне через мист експересс приходило. Может на нп можно, скажите сотрудникам что хотите сначала осмотреть и померить. Сейчас на некоторых отделениях даже есть примерочные кабинки
Тану на сонці
• 15 декабря 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Сегодня уже по факту пришло уведомление что посылка на отделение
я пришла сказали что написано что мерить нельзя то есть можно померить но тогда уже платишь за доставку обратную
но поскольку не было понятно подойдет или нет Я померила и забрала в принципе подошло
классно что там есть отзывы так как Иначе я бы взяла Ну не тот размер
Тану на сонці
• 15 декабря 2024
Ответ дляКусюче сонечко
А в мене сьогодні зранку по факту Прийшло Я побіжала вже забрала Слава Богу підійшло хоча думала що колір буде трошечки темніше і в розовинку Ну нічого
класно що є відгуки бо інакше взяла би не той розмір
Кавуся• 15 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
Щось, мабуть це тільки мені не повезло. Бо моя посилка, замовлена на неділю раніше, тільки сьогодні приїде - тобто вона навіть ще не на відділенні
І з сенсей лажа, придумала на новий рік ’наряд’ дивлюсь в корзину - очикувана дата 17. Ну, думаю, клас. На 20 встигаю! Замовила, оплатила. Вчора пише: дата помінялася, очикувана - 20.... Тобто вона з п´ятниці ’готова до відправки’ . Ех, знала ж, що не можна так впритик, але так хотілося вірити в чудо....... Мабуть, погано себе вела
Тану на сонці
• 15 декабря 2024
Ответ дляКавуся
мені сенсей за 7 днів прийшов. навіть 6. 8го замовляла - вчора отримала.
може бо ви прям напочатку місяця замовляли, а тоді ще чорна пятниця була еасичена в них на замовлення?
Кавуся• 15 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
Ні, на минулому тижні замовляла, але поки ’почухалася’ - хоч і розуміла, що занадто впритик. А в суботу зранку мені пише: дата змінилася.... На 20, а я вже в іншому місті на корпоративі 20 буду
Ну хто ж мені винен.