Мадам Подлинник• 12 декабря 2024

Хто пам‘ятає мою тему про шоурум в селі?

Хто не пам‘ятає, коротко:
Смт Закарпаття, 9 тис населення. Я відкрила магазин з товарами Зара і дитячий магазин з Картерс, Манго і Зара. Бізнес не пішов.. спочатку по інтернету якось йшло, а в селі ніяк.
Онлайн на торгових майданчиках товар продавався добре, але потім політика майданчиків змінилася і продажі впали.
Магазин був просто як склад. Щось рідко продавалося онлайн.
З часів війни товар не закуповувала. Багато залишків..
Над тим щоб здати в оренду думала, але руки не дійшли і не знала ле складу ті залишки.
А учора прийшла дівчинка фотограф і хоче зняти його в оренду як фотостудію.
У магазині є незручності, в туалет треба іти кругом з вулиці через задні двері. Або через магазин моєї мами, за умовою що вона на роботі.
Чоловік запропонував 5000 грн в місяць + окремий лічильрик на світло і кондиціонер.
Вона хоче прибирати всі вішаки, стелажі, і тд
І робити ремонт. Хоче щоб лічильник поставили ми за свій рахунок.
Я прийшла порадитися. Варто воно чи ні?
Вона візьме на 2-3 місяці, а потім з‘їде бо це село. А в мене будуть голі стіни, а не магазин.
В оренду хоче великий зал, дитячий залишається.
В нього маю варіант свій товар згрузити
Поговоріть зі мною
А Я Самая Самая• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Я вже не хочу нічого відкривати і пробувати
Одна мама з класу така бізнесвумен. Також є своє приміщеня і то там був ресторан з ігровим майданчиком дитячим, потім закрила, більярд відкрила, потім квітковий, тепер пиріжки 😂
Пиріжки продаються. Вона молодець
Не опускала руки
Крім того ще і онлайн викладачка в ВНЗ
Що роботу має, але ж ні, ще і бізнес. Тепер ще і волонтерять з чоловіком.
А я.. розчарувалася
Найкраща подруга попросила на ДН сертифікат в магазин конкурентів з турецьким товаром, бо це її улюблений.
З моєю тонкою душевною організацією важко це все.. ці всі факапи
Ваша проблема в том, что вам не нужны деньги. Вы открыли магазин поигрались и вам надоело так делаю балованные девочки . Автор, а ведь Вам реально советовали тогда магазин с сельхозтоварами. Но Вы же принцесса))) какие такие грабли, лопаты, тачки удобрения, и вазоны с цветами.
ЖаннаНеАгузарова• 12 декабря 2024
Ответ дляЗадолбулька
Так гарно ви почали і так погано скінчили. Якщо немає що конкретно запропонувати то й не пишіть в таких дописах нічого.
Мені треба заробляти вже зараз, а не гарвард і єосвіта , потім колись. Це класна пропозиція для моєї дитини , а не для мене.
Мені ваш дуже шкода, тому що я реально даю інструменти безкоштовні бо ви якраз і запитали за курси.
А ви навіть цього не розумієте
Ідіть заробляйте своїх 10-20 тисяч.
Розвиватися хтось інший буде
Алина-1240• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Зараз в райцентрі, (у нас село перед містом) відкрили і аврору, і атб і сінсей. То ж буси і всяку всячину там скуповують. В селі ще є копійочка
Белье закупите,посмотрите какой крупности примерно люди,и таких размеров больше возьмите
Задолбулька• 12 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Дети в селе лазиют,та закупить нужно всякую детскую ерундовинку,и они будут прибегать покупать.каких то рукавичек на зиму закупить,кофемашину поставить,и вывеску повесить кофе-чай
9 тисяч населення. .. Дуже мало потенційних клієнтів.
Алина-1240• 12 декабря 2024
Ответ дляЗадолбулька
Это достаточно чтоб царем в том поселке быть.но вещи надо завозить под нужды жителей
КонФФетОшка• 12 декабря 2024
Автор, розгляньте асортимент по типу Аврори- побутова хімія, трохи посуду, рушнички, мило і т.д, заколочки для волосся, колготи і т.д. В такі магазини заходять купити щось одне, а нагрібають ще зверху. Можна і куточок з дитячим одягом залишити, розбавивши маєчками, шкарпетками. Про теплі лосини гарно написали, як про сезонний товар. Багато чого можна на Аліку брати. Лампи .
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Просто магазинчик с каблуками и длинныебальныеплатья для пгт или села неуместны
😂😂😂 длинноебальное
Ні, ну ви не читали мою попередню тему, я бачу)
Це смт на Закарпатті. Просунуте))
Бо в минулій темі Оля Скріншифанго жартувала «у вас там и теслы ездят с граблями на перевес?»
І Тесли їздять. Влітку і Мазератті бачила, але не наша і номери не українські) але як факт))
Мороженная курица• 12 декабря 2024
В селе только баевые халаты продавать и калоши.
Задолбулька• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Автор, ви не переплюните автору, атб сенсей по закупівельній ціні. Вам треба інша ніша, якшо лишатися в торгівлі. Або змінювати вид діяльності.
Для такого маленького містечка, можлива послуга, декорації на хрестини, на дні народження для малих діток. Давати на прокат якісь красиві фотозони, Але я в цій ніші не розуміють, який там може бути вихлоп.
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ну трошки є. Хочу роботу для душі
А не бо так треба
Та і не треба тут магазини з граблями. Вони давно є
Це ж село
В будівельних магазинах все можна купити від граблів до фарб і валиків.
+ є магазини де від цукерок до сантехніки, труб і тд
Все барахло таке повне.. але в одному магащині можна купити все.
Нещодавно один такий згорів вщент, але за рік відновився з нуля і знову працює.
Отаке в селі треба. Але не моє воно
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А ви навіть цього не розумієте
Ідіть заробляйте своїх 10-20 тисяч.
Розвиватися хтось інший буде
Я тепер безробітня,часу маю, вирішила скористатися можливістю закінчити курси Гарварда. 🤪
Буду першою жінкою в селі, яка навчалася в Гарварді. Донька буде мною пишатися. Я серйозно. Як це зробити?
Дякую)
Чи це був жарт?
З чого почати?
З вивчення англійської до якого рівня? ))
Задолбулька• 12 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А ви навіть цього не розумієте
Ідіть заробляйте своїх 10-20 тисяч.
Розвиватися хтось інший буде
Який ви дали інструмент? Сказали йти закінчити якісь курси, або поступити в Гарвард? Напишіть конкретно які курси треба закінчити? Яка школа і чому вчить. А не маня з інстаграму вчить як стать успішною.
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Є магазин білизни.
Тримається досі. Роки вже..
Нічог гарного і якісного але купують
ЖаннаНеАгузарова• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Дякую)
Чи це був жарт?
З чого почати?
Це справді не жарт!
ЖаннаНеАгузарова• 12 декабря 2024
Ответ дляЗадолбулька
Курси в самому Гарварді)
Блін та ви і читати не вмієте.
Тоді вибачте то не для вас
Задолбулька• 12 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Не раджу магазин з бвлизною. Дуже важка ніша на праці і заробітку. Моя подруга має магазин з білизною в кропивницькому, розбавила його і постільнрю білизною і полотенце і знижки робить і вайбер групу. Вкладено грошей туди багато, а вихлопу- самозайнятість. Бо в місті зп не великі то краще самій на себе працювати.
Манкоголік• 12 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Село біля міста. Зараз, коли машина у кожному домі, проїхати 10 хв у райцентр не проблема. Тут крім продуктів і магазинів по типу копійочка важко щось придумати.
ЖаннаНеАгузарова• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Дякую)
Чи це був жарт?
З чого почати?
Зайдіть до низ на сайт , там безліч курсів.
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Це справді не жарт!
Дякую) зараз погуглю❤️
ЖаннаНеАгузарова• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Дякую) зараз погуглю❤️
Там є з різними рівнями Анг мови.
Є курси онлайн, є курси які проходиш просто за матеріалом.
Я так Анг підтягнула.
Задолбулька• 12 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Ви зв´язані з торгівлею? Ви яєуявляєте скільки це 9 тисяч, скільки з них пенсіонерів, і молодих людей з потребами? Царем в такому селі ти будеш, якщо ти фермеруєш і у тебе землі свої є. І тим царем ти будеш лише в своєму селі. Далі за село ти вже не цар.
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляЗадолбулька
Звісно не переплюну. У нас був закарпатський супермаркет де було від продуктів, до кондитерки, подарунків, книжок, квітів. Прийшов Атб де оише продукти і все.. закарпатському суперпаркету настав кінець. Не вигребли. Хоча мали певні переваги над Атб
Але… атб всеодно їх задушив
А декоратори є. Дуже гарні.
Задолбулька• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Є магазин білизни.
Тримається досі. Роки вже..
Нічог гарного і якісного але купують
А де вони закуповубться, туреччина чи 7 км?
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляЗадолбулька
Не знаю, або або
Мою білизну від ВС оедве розпродала по 500 грн за бюст
Не купували(
А 7 км для них ок
Задолбулька• 12 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Курси в самому Гарварді)
Блін та ви і читати не вмієте.
Тоді вибачте то не для вас
Ви ж їх закінчили? Поділіться як ви їх примінили , як заробляєте ?
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Дівчата, то що робити з фотографом завтра?
ЖаннаНеАгузарова• 12 декабря 2024
Ответ дляЗадолбулька
Так закінчила курс: фінанси і законна оптимізація. Працюю за фахом.
ЖаннаНеАгузарова• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Дайте чіткі терміни коли вона вас має попередити перед виїздом
Задолбулька• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Але… атб всеодно їх задушив
А декоратори є. Дуже гарні.
Атб і автору ніхто не переплюнула. Ще є магазин файно, в маленьких містечках, там ціни мабуть ше нижчі чим атб. Після цих магазинів, всі підприємці маленькі позакривались.
Задолбулька• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Не знаю, або або
Не купували(
А 7 км для них ок
Вікторія сікрет? Тому що багато підробок по нижчій ціні. Весь базар тоті є вікторія секрет тільки без білок. А не всим вони потрібні ті Бірки.