Луковая• 10 ноября в 07:34

Чорновол розповіла, що свідомо залишилася служити в армії

Українська військова та колишня народна депутатка Тетяна Чорновол розповіла, що свідомо залишилася служити в армії, аби її діти могли не брати участі у бойових діях. Про це вона сказала в інтерв’ю ТСН.

Чорновол наголосила, що вважає справедливим, коли кожна родина робить свій внесок у захист держави, але при цьому вона не готова допустити, щоб на фронт вирушили її діти, поки вона має можливість воювати сама.

За її словами, рішення служити особисто є усвідомленою позицією. Чорновол переконана, що у воєнний час сім’ї стоять перед важким вибором, і для багатьох матерів найбільше випробування — це думка про власних дітей на передовій. Саме тому вона вважає, що її служба дає можливість її родині уникнути цього тиску.
автор Луковая • 10 ноября в 07:35
«Це ще одна причина, чому воюю я. Я вважаю, що кожна родина повинна дати когось, хто буде воювати. Тут моя совість спокійна, що з моєї родини воюю я», — сказала Чорновол.

Вона підкреслила, що для неї як матері найбільшим страхом є можливість втратити дітей на війні або щодня чекати новин з передової про їхній стан. Тому зараз, поки є можливість, вона бере на себе цей тягар.
«Це означає, що наразі, поки воюю я, мої діти можуть не воювати. А для матері це саме страшне, коли воюють її діти. Тобто мені психологічно набагато краще в цьому житті, ніж багатьом матерям України, які відправили на фронт своїх дітей», — наголосила вона.
Барабасиха• 10 ноября в 07:42
Ответ дляЛуковая

Наголосила...
AtomicX• 10 ноября в 07:46
пихуй
В гости звали?• 10 ноября в 07:47
Ее мнение является авторитетным?🤔
Мне кажется, ее психическое состояние, не внушало доверия еще в 14
Планшетница• 10 ноября в 07:48
Это тонкий намёк на то, что женщинам пора за ружьё браться?
Кашка-маняшка• 10 ноября в 07:50
Правили, правили, законы придумывали, о благе народа беспокоились, до управлялись… война…
Ну по идее, раз доуправлялись до войны, то и воевать сами должны!
Только хер.я это всё. Она не на передовой. Просто собственных детей жопой перекрывает.

А наших детей эти управленцы великие в топку как Буратин кинут.
Планшетница• 10 ноября в 07:54
Ответ дляКашка-маняшка

Ага. А потом прихватят своих дитачек и свалят за кордон.
Киця-бриця• 10 ноября в 08:01
За яких дураків ввадають людей, раз думають, що цими мманіпуляціями ще можна когось заманити в військо. Мої діти не воюватимуть і я, і чоловік також ( по крайній мірі він тоді не буде моїм чоловіком).
дожену і ощасливлю• 10 ноября в 08:02
Думаю планує балотуватися на посаду президента .
Планшетница• 10 ноября в 08:04
Ответ длядожену і ощасливлю
Да не будет больше никаких выборов президента в Украине. Даже видимости не будет. Нам их будут просто назначать. Довыбирались уже.
В гости звали?• 10 ноября в 08:04
Ответ дляКиця-бриця
Каждый раз об этом думаю. Или они рассчитывают, что народ не обучаем и не поумнел с марта 22?🤔
Блиск думки• 10 ноября в 08:05
А что - есть какой-то закон по этому поводу?
Насколько я знаю, не мобилизируют только если есть погибшие близкие родственники. Или несовершеннолетние дети и служит второй родитель.
При чем тут ее служба к службе ее детей?
Эскиз бесконечности• 10 ноября в 08:17
Если бы работало такое правило, что от каждой семьи 1 человек служит. То, думаю, немного иначе бы люди относились. А то у кого-то и отец и сыновья на войне, а у кого-то липовой инвалидностью бабки жены прикрываются и пивас пьют.
Kittaa• 10 ноября в 08:18
Вчора зайшла на сайт і тема що, та що співала парова машина пішла служити, сьогодні інша тема, вже ботам дали завдання підготовки грунту для жіночої мобілізації?
Блиск думки• 10 ноября в 08:20
Ответ дляKittaa
И темы как всегда - через жопу. На кого рассчитано- непонятно.
По какому закону могут не служить ее дети?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 ноября в 08:42
Поддерживаю Таню Черновол. Мосийчук тоже может выйти из кадра и пойти воевать вместо своих сыновей-эмигрантов.
В гости звали?• 10 ноября в 08:49
Ответ дляБлиск думки
Это картинка для дебилов)) будь как Т черновол, иди в окоп ради будущего детей))
Пропаганда от сценаристов квартала такая же убогая, как и их юмористическое шоу)
Наизнанку• 10 ноября в 10:43
Так у неї ж діти 2003 р н - дівчинка і 2010 хлопчик. Кого з них мали відправити війну, що вона так говорить?
Поддакиваю иногДА• 10 ноября в 12:44
Ответ дляКашка-маняшка

москалі взагалі не в курсі хто це і чим займається, тому паляться такими коментами
Поддакиваю иногДА• 10 ноября в 12:47
Ответ дляБлиск думки
вона вдова. має дочку 2003 року і сина 2010 року, тобто син неповнолітній і служить єдиний з батьків
Блиск думки• 10 ноября в 13:36
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А по какому закону ее дочь 2003 года рождения и сын 2010 должен служить, что она служит вместо них?
У нас уже женщин мобилизируют иди несовершеннолетних?