жижифреймут• 12 декабря 2024
Широке, чоловіче взуття на зиму
Потрібне широке взуття 42 розміру. Яку фірму подивитися? Де шукати? Яка зараз нормальна ціна на взуття такого розміру? У дитини різко виросла нога, і тепер потрібно шукати взуття у дорослій лінійці 🤪 Може, хтось знає, де в Києві (правий берег) є ТРЦ з великим вибором взуття і не дуже дорогим?
жижифреймут
• 12 декабря 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Skechers, купа всього.
Глянула на олх, зимові, 42 розміру всього одна пара за 4000. Інші написано зимові, але без утеплення.
Зам. зав. Анонима• 12 декабря 2024
Lasocki, повномірні і на широку стопу. Якість хороша. Чоловікові беру їх, не жаліється.
жижифреймут
• 12 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Дякую
жижифреймут
• 12 декабря 2024
Ответ дляСМСница
bigshoes.in.ua
Де на цьому сайті є чоловіче взуття 42 розміру?
Зам. зав. Анонима• 12 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
Дякую
Продається в магазині офлайн ССС, є в Лавіні, і Ретровілі, інші треба гуглити. Або онлайн зі знижками Розетка і Євзуття.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
В інтертопі купа
Українська Мрія• 14 декабря 2024
Я на свою широку лапку ношу останні пару років виключно босоноге та анатомічне взуття, і всім раджу. Не псуйте сину стопу.
жижифреймут
• 14 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну, босоногое сын не оденет. Я видела рекламу, и кстати, ни разу не видела на наши зимы такой обуви.
жижифреймут
• 14 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
А анатомическое - это какое? Какие фирмы?
Українська Мрія• 14 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
Анатомічне це широкий носок щоб пільці ніг гуляли, а підошва вже не така м´яка, як в босоногому, а тверда широка.