ТаПрямТам• 12 декабря 2024
Чоловіку прийшла повістка , а він за кордоном
Чоловік легально виїхав за кордон півтора роки тому (дитина з особливими потребами) , вже прийшло 2 повістки , чи було у когось таке , що потрібно робити в такому випадку?
ТаПрямТам
• 12 декабря 2024
Ответ дляБурундучиха
Що робити? Він же за кордоном
Але ж потім можуть штрафи бути …
Забрала і не сказала• 12 декабря 2024
Мой муж уже 8 лет живет заграницей. Повестки две или три было.
Ничего не делаем. А что тут сделаешь
Мастер Класс• 12 декабря 2024
Залиште. У мене знайомий, що закордоном живе 9 років, там свій бізнес, родина, то в вересні прийшла на адресу його мами. Викиньте та й все
ТаПрямТам
• 12 декабря 2024
Ответ дляБаба_Воля
Ну шо, нехай повертається та йде до ТЦК. Сенс теми в чому?
В тому , що можуть бути штрафи
Можливо можна це все якось підтвердити онлайн , я написала пост для людей, які в такій же ситуації
Баба_Воля• 12 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам
В тому , що можуть бути штрафи
Резерв+
Смажена полуничка• 12 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам
В тому , що можуть бути штрафи
Резерв не устанавливал себе?
ТаПрямТам
• 12 декабря 2024
Ответ дляМастер Класс
То у нього все за кордоном , а у нас в Україні … ще заберуть (
Мастер Класс• 12 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам
Він планує повернутися?
Баба_Воля• 12 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам
Прощайтесь з майном... заберуть. Все? Чоловік повернеться та побіжить до тцк?
Бурундучиха• 12 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам
В тому , що можуть бути штрафи
Знайомому прийшла повістка, але він в той час був у відрядженні.Прийшов в ТЦК після відрядження, виписали штраф 17 тис грн.Сказали нас не цікавить нічого, треба було прийти в назначений час
Пенек Возмездия• 12 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
А как он мог об этом узнать, находясь не в Украине? И законы Украины на тех, кто не в Украине, не распространяются )
Это как? Законы для граждан Украины одинаковые
Любви вам!• 12 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам
В тому , що можуть бути штрафи
За що штраф, він же не отримав повістку
Мастер Класс• 12 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам
Так
Він законно перетнув кордон. То й все. простот ігнорте, нічого не отримали і нічого не приходило
Метелики на душі• 12 декабря 2024
Ответ дляБурундучиха
Штраф можна оскаржити в судовому порядку. В єдиному реєстрі суди аж бігом скасовують штрафи, якщо у людини була поважна причина не зʼявитися за повісткою (звісно, якщо це порушення не тривало рік)
Love_Love_Love_• 12 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
Пацаааааааан• 12 декабря 2024
Ок, сейчас вы узнаете, что грозит штраф 200 тыс грн. Ваши действия? Срочно покупаете билет и едете общаться с ТЦК?
Онлайн с вами никто разговаривать не будет.
Поохаете и все. Выехал. Легально/не легально. Пофиг. Он в безопасности. Живите и радуйтесь.
Колгоспниця• 12 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Баба_Воля• 12 декабря 2024
Ответ дляМетелики на душі
Чоловік автора зараз приїде та почне по судах ходити
Love_Love_Love_• 12 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Загугліть міжнародні принципи териториальності права
Ясно
Колгоспниця• 12 декабря 2024
Ответ дляДобра всем!
Оновити дані мав всердно
Кошовий мав на фронт піти і всеодно що його пузо в бронік не влізає.