Асталависта бэйби• 12 декабря 2024
Як прийняти себе без макіяжу?
Я та сама дівчина, яка з макіяжем змінюється, стаю зовсім іншою, впевненою людиною. Без мейку наче зовсім дві різні людини. Але останнім часом так набридло штукатуритись на роботу: кожного дня наносити той тональний, малювати брови, очі, губи, хочеться просто вмитись і вже бути гарною.
дякую аж підскакую• 12 декабря 2024
Почитайте про медитацию Хоопонопоно
Мне давал психолог это в качестве проработки самооценки и принятия себя
Патріотка з дивану• 12 декабря 2024
Может это с возрастом приходит, не знаю. Мне 44, не крашусь ежедневно. Спокойно отношусь.
Мошей ницца• 12 декабря 2024
Стала впевненою без макіяжу коли навколо мене стали теж всі без макіяжу.Але бб кремом, пудрою і олівцем користуюся, бо без них буду мати блідий вигляд і хворий.
Света С Приветом• 12 декабря 2024
Ответ дляМошей ницца
Так вы с макияжем
НаБалКоніХодять• 12 декабря 2024
Обожаю без макияжа быть - брови крашу, ламинирование ресниц и бальзам для губ
Но у меня бывают высыпания( Ровная красивая кожа, но когда-никогда прыщ долбанный портит всю картину, поэтому наношу спф с тоном
Вот купила такой тинт, он должен быть полегче спф с тоном. Захотелось легкого тона и подсвеченности немного
Асталависта бэйби
• 12 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Це 10хв. Тональний, туш, брови, блиск, хвйлайтер
А чи не шкідливо коли тональний кожного дня на шкірі? Шкіра ж не дихає(
Царевна_несушка• 12 декабря 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
мне это дело очень нравилось лет до 30...я вставала за два часа до выхода на работу и делала прически макияж полный...потом обламало да и все хорошо...
Асталависта бэйби
• 12 декабря 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Не шкідливо, навпаки.
Шкірі не має чим дихати))))
То шкіра не приймає кисень, не дихає по суті, і стає дряблою я читала
Христя в тiстi• 12 декабря 2024
Ответ дляМошей ницца
То что вы описали, для большинства называется макияж 😁
Фиктивная• 12 декабря 2024
Не льстите себе, макияж особо ничего не меняет. Можете спокойно ходить без.
Мошей ницца• 12 декабря 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Так вы с макияжем
Це більше догляд,бо воно прибирає почервоніння і жирний блиск, без тону чи якогось маскування. Тоді крем і бальзам для губ це теж макіяж?
Света С Приветом• 12 декабря 2024
Ответ дляМошей ницца
Крем бесцветный
А в чем проблема признать что вы с макияжем,это что,позор какой-то?
ОйЙой• 12 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
я гарна і без
Так ти фригідна як 85% жінок.
Тобі макіяж нащо?
Мужиків дурить чи що?
Тобі макіяж нащо?
Мужиків дурить чи що?
Мошей ницца• 12 декабря 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Крем бесцветный
Метеорити наче не роблять тон ніякий, бб авене теж без кольору,він аптечний. Причому тут позор,просто для мене макіяж це тоналка,бронзатор, пудра і тд.
Мошей ницца• 12 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
Дуже змінює
Фиктивная• 12 декабря 2024
Ответ дляМошей ницца
Дуже змінює
Это уже грим. Макияж особо не меняет. Даже замазаный тональником прыщ все равно видно. Чуть ровнее тон, чуть темней ресницы. Если красивая, то и без косметики норм, а если страшненькая, то останется страшненькой со смешным макияжем.
Мошей ницца• 12 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
Ні,у декого без косметики немає брів і не видно очі або шкіра блискуча дуже або червона. Грим це інше.
Мания-Величия• 12 декабря 2024
Мені не подобається татуаж і наклеєні вії. Тому готова вставати трохи раніше.
Звоночек• 12 декабря 2024
Все життя вранці першим ділом роблю макіяж. Вже звикла давно і мені норм. Ненамальована навіть сміття не піду виносити
Шиворот Навыворот• 12 декабря 2024
Елементарно. Обзаводимось синдромом сухого ока, чекаємо кон´юнктивіт, очі сльозяться, ні про який мейк нема і розмови. Тиждень лікування, тобто без макіяжу. Хоп і ви звикли.
Света С Приветом• 12 декабря 2024
Ответ дляМошей ницца
Да,макияж бывает легкий ,дневной,вечерний и тд.Но все равно макияж