Зоя Жорівна• 13 декабря 2024
Сульфацил добре допомагає при зелених соплях?
Лікар назначив окомістин. Але він взагалі не допомагає. Виділень стає більше і вони гнійно-зелені, дитина говорить "в ніс". Набряк знімаю отривіном, промиваю сольовим. Хочу додати ще щось сильніше, ніж окомістин.
Та легко!• 13 декабря 2024
Краще до лора знову. Нам призначали Ципрофарм декс, але після огляду. Ще пити Синупрет. Дорослому призначали Полідексу і Синупрет екстракт або Синорм у капсулах.