Княгиня пітьми• 13 декабря 2024
Ті, хто досить легко може відкласти смартфон заради книги, спорту або
або настільної гри всією родиною, що допомагає вам це зробити?
Результат:
вже голосів:
10 (45.45%)
Маєте силу волі
7 (31.82%)
Гаджети вам не дуже цікаві
5 (22.73%)
Ваш варіант
Бринзолетта• 13 декабря 2024
очень люблю читать, если повезло найти затягивающую книгу - забуду про все иное в телефоне (но читаю я тоже с телефона)
Княгиня пітьми
• 13 декабря 2024
Ответ дляСалт
Я читати просто люблю. Але читаю на смартфоні )))
Я теж люблю. І дуже багато читала в дитинстві і юності. Але дорослою, коли завжди багато справ, я потрапляю в таку пастку - думаю, що маю замало часу на читання (бо як читати, то хоча б години дві) і зараз, оскільки часу мало, швиденько погортаю тільки новини і все.... І... Залипаю. Або роблю це декілька разів на день, що в сумі може вийти навіть більше, ніж 2 години. А могла б витратити їх на читання книги:))
Сиреневенькая• 13 декабря 2024
Глаза просто болеть начинают или спина
Поэтому я включаю аудиокнигу, или иду скакать на кухню под спорт упражнения, или делать что-то чтоб не лежать и пялиться в смартфон
КондуктЕр тролейбуса• 13 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
намагаюся договоритися із собою, взиваю до сумління, кажу - ти тільки почни читати, трошки - 5 сторінок. якось так. настолки люблю, бо спілкування із підлітком безцінне
Бокс-орун• 13 декабря 2024
Просто книга мне нравится больше, или игры с семьей, вот спортом только силой могу заставить себя заниматься.
Коржик• 13 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Значит вы не любите читать. Сила воли это вообще непонятно. Зачем?
У меня даже выбор не стоит, ищу возможность почитать.
Бринзолетта• 13 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
я вообще не читаю новости. отпишитесь от кучи каналов и все))
оставьте парочку самых самых нужных, условно с инфо где что летит.
Ответ дляКнягиня пітьми
Так, так і є
ЖаннаНеАгузарова• 13 декабря 2024
У нас правило вдома.
Вечеря о 8.
Потім фільм або настрольні ігри.
БЕЗ телефонів.
Зараз чоловік у війську, тому в настойки не граємо,вони в нас всі на трьох і більше
Але з сином обов´язково дивимося серіал чи фільм
я перед сном обов´язково читаю.
Вечеря о 8.
Потім фільм або настрольні ігри.
БЕЗ телефонів.
я перед сном обов´язково читаю.
Кросівки оригінал• 13 декабря 2024
Допомогає, те що весь інший час він у мене в руці😂
Так по трошки відпочиваю) то на тренуванні, то з книжкою, то з сином