karie• вчера в 20:11

Президент ОАЕ объявил ВОЕННОЕ время своему народу.

https://news.liga.net/ua/world/news/iran-pislia-vy... сказал,что его страна так просто иранцам не достанется и начинается серьезная война
автор karie • вчера в 20:12
жги дубай жги!
автор karie • вчера в 20:13
наши едут или уже поехали учить арабов дроны сбивать
автор karie • вчера в 20:13
Татьяна-В• вчера в 20:13
Границы для мужчин уже закрыли? Или это все же возможно только в Украине?
автор karie • вчера в 20:15
Ответ дляТатьяна-В
там тцк дубайское на золотых машинах будет ездить
lilul990• вчера в 20:28
Дубаї візьмуть участь в сухопутній операції проти Ірану?

Ескортниці груддю на амбразуру
АстроДок• вчера в 20:28
Ответ для karie
надеюсь Зеля с них за это дорого возьмет - Украина сейчас мировой монополист в военном деле, остальные репу чесали 4 года.
lilul990• вчера в 20:29
Ответ дляАстроДок
Залужний поведе дубайців у бій.
АстроДок• вчера в 20:29
Ответ дляТатьяна-В
они там как женщины все равно - все в халатах
АстроДок• вчера в 20:30
Ответ дляlilul990
Залужний поведе дубайців у бій.
ему бы сначала аглицкого жира сбросить пару центнеров
alex-3f3c• вчера в 21:10
Ответ дляАстроДок
Ну да, Зеля в Дубаи направит ТЦК, бесценный опыт передавать
Реверанс• вчера в 21:11
Ответ для karie
Зеленський дебіл.В самих людей не вистачає,а ця мразота далі піариться.
Реверанс• вчера в 21:13
Ответ дляlilul990
Залужний поведе дубайців у бій.
Залужний це не ЗалупаЗеленський.
Залужний рятував Україну.
Дебілу Зеленському потрібні тільки поїздки і оплески.
Реверанс• вчера в 21:14
Ответ дляАстроДок
З ряхи Зеленського і Зеленської сбросьте нагодуєте народи Африки.Бо ці свині Зеленські вже в телевізор ряхами не влазять.
lilul990• вчера в 21:15
Ответ дляРеверанс
Залужний це не ЗалупаЗеленський.
Залужний рятував Україну.
І дисертацію писав, і країну спасав, і фотографуватись з усіма успівав
Реверанс• вчера в 21:17
Зелені ряхи потужних Зеленських роздобрівших і розжирівших під час війни.Перша недоЛедя тільки пику собі колоти може.Могла би госпіталями чи дітками зайнятися.Но,ніколи їй.
Реверанс• вчера в 21:18
Ответ дляlilul990
Залужний півУкраїни врятував.
Прийшов Сирський і все просрав.Наступає в обратном направленії.Попутав мабуть.
А Вам дисер Залужного мулить...
alex-3f3c• вчера в 21:19
Ответ дляТатьяна-В
Такое возможно только в Украине и в Северной Корее, ибо там и здесь живет дело Сталина, малоросы хреновы, в Европу им захотелось...не, Наполеончик в Европу поедет вместе со Скумбрией, и вилла у них есть в Испании, а быдло которое за него тельняжку рвало будет сидеть здесь и не вылазить пока ТЦК не прийдет за ними
lilul990• вчера в 21:22
Ответ дляРеверанс
Залужний півУкраїни врятував.
А Вам дисер Залужного мулить...
Спасав просравши самих мотивованих і боєздатних солдат
Реверанс• вчера в 21:26
Ответ дляlilul990
Просрав солдат Сирський і Зеленський.Саме при цих двох додіках найбільші СЗЧ.І не без підстав.
lilul990• вчера в 21:29
Ответ дляРеверанс
Солдати 2023 року яких готували до контрнаступу були самі мотивовані і боздатні. Під керівництвом залужного
Реверанс• вчера в 21:38
Ответ дляlilul990
Для перетворення їх на трупи і була зроблена Сирським Курська безглузда операція.Зарані всі притомні військовослужбовці говорили чим вона скінчиться.Путін повинен відзначити товариша Сирського і Зеленського державними нагородами Росії.Вони добре потрудилися.