дамаБезСобачки• 09 марта в 18:22
В сссср не было прокладок, но все равно никто не вонял. Интересно, почему?
Что несмотря на отсутствие таких гигиенических вещей женщины не тхнули ? Лично я не помню в детстве ,чтоб кто-то вонял . Как так они умудрялись быть чистоплотными ?
бЭйбА• 09 марта в 19:24
Ответ для66сезон666серия
Ага...носив зброю...ми її продавали місцевим наркодилерам і купували вату, марлю і бинти))))), ну а потім гроші...ми їх також продавали і купували вату.....
У вас великий життєвий досвід , ви всіх по собі міряєте?!!?!???!!.
то я ж вам за те й пишу, що кому було що, то носили. і мясо з столових і ліки з лікарень і цеглу з будівництва. ваші не носили, бо не було чого. ви самі це написали.
заварний look• 09 марта в 19:24
Ответ дляБорисфенка
Паспорт і путівки для вас в Артек. І дитсадок біля метро Арсенальна з власним басейном.
В Артеке не была, садик был под домом по прописке. Но все остальное, элементарное, о чем вы писали, у меня было с детства
Та легко!• 09 марта в 19:25
Народ, который утверждает, что хоть что-то не было в дефиците в совке, наверное не особо по тому совку катался.
Страна была огромная, экономика не рыночная, и чего-нибудь всегда где-нибудь не было. Нам бабушка яйца посылками отправляла из Сум в Хуст (Закарпатье). Обсыпанные мукой нормально доезжали. Туда же из каждого отпуска везли масло, варенку, сардельки (все замораживали). Зато у нас в Хусте можно было в магазине классные книги купить иногда, а в Сумах там только какой-то бред был в наличии.
Борисфенка• 09 марта в 19:25
Ответ длязаварний look
Странно, неужели везде видео, что туалетную бумагу рулонами все несут? Газеты ж резали.
Фото є, відео тоді ще було недоступне. Так, щасливчики йшли по вулицях з гірляндами з рулонів туалетної бумаги. Бачила багато разів. І ще й щасливі, сцуко, що урвали, в черзі пів-дея простояли.
Їм заздрили ті, хто підтирала жопи газетами.
бЭйбА• 09 марта в 19:26
Ответ дляПлакалаВАвто
В советское время?)) Не было безработицы. После института давалось распределение и там надо было отработать 3 года, потом свободен. Работа была всегда! Можно было поехать в любой город и устроиться на работу в тот же день. Еще и общежитие получить.
еще и принудительно отработать нужно. я ездила в днепр в минчер мет и брала открепление от єтого распределения по семейнім обстоятельствам.
бЭйбА• 09 марта в 19:27
Ответ дляПлакалаВАвто
а кто не работал- пятая бригада назівались. судили даже за тунеядство.
Борисфенка• 09 марта в 19:27
Ответ длязаварний look
Вже побачила, ви 1984 року народження. Совок здох, коли ви ще манну кашу їсти не почали в дитсадку.
Та легко!• 09 марта в 19:28
Ответ длязаварний look
иногда и резали
а еще продавалась туалетная бумага не рулонами, а пачки с отдельными листиками
но это была прямо тупо бумага, немного мягче ватмана
Борисфенка• 09 марта в 19:29
Ответ длябЭйбА
Так, була кримінальна відповідальність. Не працювали тільки жінки з дітьми, якщо чоловік міг потягнути всіх на одну зарплатню. Але зазвичай не міг.
бЭйбА• 09 марта в 19:30
Ответ длязаварний look
Это лично у вас резали, может вам и вашим родителям жалко денег было на туалетную бумагу. Но она, конечно же, была.
біла в огромном дефиците. ее можно біло получить в обмен на макулатуру или віменять у ціган за тряпье. так же и крьішки для консервации
бЭйбА• 09 марта в 19:34
Ответ дляБорисфенка
А де я кажу, що негарно? Старалися, як могли. Але більшість життя люди ходили у кухвайках і кризових чоботах. Київ і великі міста були виключенням, туфлі можна взути і не загрузнеш, асфальт був вже.
в дніпрі в куфайках не ходили.
Сладко-соленая• 09 марта в 19:37
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Смерділи ще й як.
Она тот СССР по телеку видела.Поэтому и не воняло ей.
Борисфенка• 09 марта в 19:37
Ответ длябЭйбА
в дніпрі в куфайках не ходили.
По центральній вулиці не ходили. А на околицях скільки хочеш.
Щебетуха• 09 марта в 19:42
Ответ дляэнциклопУдия
А шо це? В мене не було такого
Бо їх ще й купити важко було)
Хоча вони шось там 25 копійок коштували.
Це тіпа труси гумові. Але ж воно не анатомічне, сповзало, тисло…
Надягали на колготи, від протікань одяг захистити. Під ними срака дуже пріла(((
бЭйбА• 09 марта в 19:43
Ответ дляБорисфенка
хіба що робочі в завод на зміну мужики які. не ходили в нас так люди. тим паче в кирзаках
Сіґеле-міґеле• 09 марта в 20:45
Ответ дляБорисфенка
Берете стару простинь, дерете на шматки, складаєте десять раз. Перекладаєте нові тряпки кожні три години.
Використані тряпки скидаєте у тазік, замочуєте, потім зливаєте чорну воду і перете господарським милом ті шматки вручну, виварюєте у виварці, сушите потайки, щоб чоловіки не бачили, і складаєте у мішок ’для наступних місячних’.
як згадаю,то взрогну ( яку країну про.....)
Сіґеле-міґеле• 09 марта в 20:47
Ответ длянеДодекаэдр
шоб вьі знали - вата иногда не так уж хорошо впитьівала
майже завжди- ПОГАНО.
Форс мажор• 09 марта в 21:24
Ответ дляВеселуха Муха
а що там в прєкрасних совєтськіх фільмах щодо цієї проблеми? широко і по-комуністичному чесно освітлений гігієнічний аспект інтимного побуту пересічної комсомолки, трактористки, ткалі, колгоспниці тощо? всі були запашні, як пелюстка троянди, не те що смердючі гамерицькі хіппі?
А в американских і в будь-яких інших фільмах якось освітлений гігієнічний аспект? З 70-х і до наших днів. Крім фактів насміхання однолітків по факту протікання прокладок в школі у дівчата.
От що освітлено, так це секс будь-де, немитими і без контрацепції. І при цьому по сюжету залітали не всі.
неДодекаэдр• 09 марта в 21:26
Ответ дляСіґеле-міґеле
майже завжди- ПОГАНО.
О, то вам везло ще більше, ніж мені!
Сегодня я не я• 09 марта в 21:27
Ответ дляПлакалаВАвто
Ну это совсем нищебродский способ. Вата стерильная 1 кг продавалась в любой аптеке за 40 коп, это стоимость 2х буханок хлеба, любая могла себе позволить.
Але ж вату краще було обгорнути тканинкою, як раз із старого простирадла
Форс мажор• 09 марта в 21:31
Ответ дляБорисфенка
Будете знати. Де хто працював, того і було завалісь - з роботи носили. З заводів болти і гайки, з шкіл папір і ручки, з лікарень вату, з дитсадків котлети.
А ви що носили чи ваші батьки? А бабуся з дідусем? Дуже цікаво, в якій сфері несли ваші родичі
Секс-Бомба• 09 марта в 21:37
Ответ длядамаБезСобачки
Не помню
Потому что вы тоже воняли. И ваши родители.
Форс мажор• 09 марта в 21:37
Ответ дляБорисфенка
Ну то я ж саме про це - зносили додому, що бачили. А зарплатні були так собі, ні на що не вистачало.
Про послугу з перелицювання пальто в Будинку побуту я вже розповідала разів двадцять, чули про таку?
З цих зарплат платили кооперативи, купляли меблі та килими. Відверто бідних, як ото сучасні пенсіонери, не було.
Чому у вашій родині не вистачало, спитайте батьків. Квартири, до речі, також жодної не отримали?
Борисфенка• 09 марта в 21:40
Ответ дляФорс мажор
Нема спасу. Ті, хто тричі в день їв макарони, щоб були кошти на машину - це відверто бідні чи відверто багаті?
А ті, що не їв місяць, щоб чоботи купити - це відверто багаті?
Секс-Бомба• 09 марта в 21:40
Ответ для90x60x90
Какая у вас тяжёлая молодость была.Неужели жаль было один рубль на вату и бинты потратить?
При зп 60 рублей...
Форс мажор• 09 марта в 21:43
Ответ для90x60x90
Вас послушать,то в совдепии все ходили в фуфайках, кирзовых сапогах и платочках,завязанных под подбородком на узелок.
А потом смотришь на фото 70-х , молодёжь в клешах, девушки в мини. А туфли какие были ) студенты-стиляги.
Может, ей кроме фуфайки нечего было носить, но это опять вопрос к родителям
Веселуха Муха• 09 марта в 21:44
Ответ дляФорс мажор
ви, мабуть, не в темі, такі фільми є, докладні і не сексуальної наповненості, а, такі, що розкривають фізіологічні, етичні і гігієнічні аспекти явища, я їх дивилася з великою цікавістю, і вони набагато раніше від 70-х існували, а в нас з подібного тільки методички ’Дєвочкє-подростку’, де були рекомендації, як краще натовкти вату в труси
Форс мажор• 09 марта в 21:51
Ответ дляБорисфенка
Ви не відповіли, що несли ваші батьки та інші родичі. Адже всі несли, правда?
Форс мажор• 09 марта в 21:51
Ответ дляВеселуха Муха
Авторка того посту мала на увазі не просвітницькі фільми. Перечитайте уважно