Пустощі-веселощі• 14 декабря 2024
Чи подобається вам ретро парфюм Cerruti 1881?
Колись років 20 назд це був мій улюблений аромат.Цікаво,чи зараз він комусь подобається?
И.О. человека• 14 декабря 2024
Я затестіла їх, дуже відрізняються від тих що були раніше. Пудра б‘є в ніс і наче пил. Немає того дзвінкого цитруса
Контрольница• 14 декабря 2024
Мой любимый, до сих пор его юзать
Только нынешний менее стойкий , хотя в Вене покупаю
Личко Невеличке• 14 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
Они и раньше были пудровые, для меня прям слишком пудровые
МеняАЖтрусит• 14 декабря 2024
Ответ дляСвекруня
У кого є такі? Як вони?
В мене були. Аромат приємний, але на мені не стійкий. Можливо від шкіри залежить.
И.О. человека• 14 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Ну в пам’яті відклалося свіжість, але так, зараз занадто пудрові
МеняАЖтрусит• 14 декабря 2024
Cerruti купила місяць тому в Єві. Була акція за 50 мл 999 грн. Дуже подобається, такий ніжний, приємний. На одязі тримається довго. На шкірі теж нормальна стійкість, я йому ще дала відстоятися.
Весела моль• 14 декабря 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Он как раз очень стойкий
МеняАЖтрусит• 14 декабря 2024
Ответ дляВесела моль
Он как раз очень стойкий
Я ж написала, що на моїй шкірі не тримається. На одязі так.