Комиссия50%• 14 декабря 2024
Теплые колготы на меху
Подскажите какой фирмы купить колготы на меху хорошего качества с имитацией капроновых. Если можно с фото упаковки или ссылки на сайт. Нужно для девочки 42 размера
Комиссия50%
• 14 декабря 2024
Ответ длятогдалия
Вони дуууууже повнять, купіть краще теплі брюки чи щільні джинси
Там нечего полнить)) Девочка очень худенькая
АБВГДейка• 14 декабря 2024
На алике взяла самые толстые. Нормальные колготы. Там они ничем ни хуже других сайтов.
Комиссия50%
• 14 декабря 2024
Нет времени 2 недели с Алика ждать. Кто может скиньте, пожалуйста, ссылку где у нас можно купить нормального качества
АБВГДейка• 14 декабря 2024
Ответ дляКомиссия50%
Ещё бы ссылку)
Я щойно знайшов це на AliExpress:
грн.234.39 | ATHVOTAR Winter Sexy Thermal Pantyhose Sock Pants Fake Stockings Women Panty Effect Thick Translucent Tights Spring Leggings
Уже там нет. Но вот такие брала. Найдите по поиску термоколготы с имитацией голых ног)))
Цены конечно на зиму подросли. Я летом брала в пол стоимости точно плюс баллы
АБВГДейка• 14 декабря 2024
Ответ дляКомиссия50%
Ещё бы ссылку)
Я щойно знайшов це на AliExpress:
Тётушка Лошадь• 14 декабря 2024
Ответ дляКомиссия50%
Сегодня ездила на троещинский рынок, покупала для дочери такие. Искала именно лосинками. Еле нашла)
Незламна• 14 декабря 2024
в Анди ( есть такая сеть магаз. с одеждой) купила. И есть большой выбор в сетке Евросток.
Я-ваш шанс• 16 декабря 2024
Точно не беріть фірми Ласточка. Зараз поясню чому вони мені не сподобалися
1. 2 шви на попі. Хтось до цього нормально ставиться, а мені в таких колготах не дуже зручно, вічно хочеться поправити їх.
2. Висока талія і утяжка. Брала на шафі: ні в описі товару, ні на упаковці не було інформації про утяжку, а вона там є. Колготи сидять високо, резинка туга, дуже сильно тиснули на живіт, аж до тошноти. З ситуації вийшла дуже просто: підвернула пояс, і колготки сіли на бедрах. Не тиснуть і тримаються
3. Брала з максимальним утепленням, бо мерзну. І тут одразу 2 мінуси: в приміщенні вони не дихають і ти в них варишся. А на вулиці мені в них було холодно в коліна (десь в -5). При плюсовій температурі в них не холодно, але тоді вже можна і якісь 80-100 ден одягнути, які приємніші і зручніші (це на мій погляд). Також на ступнях вони йдуть без утеплення, там просто плотний капрон бежевого кольору і потім плотний капрон чорного кольору. В ступні без носків холодно.
Зверху писали, що вони роблять ноги товстішими. Я б сказала що от прям чуть чуть товщини додають, але не критично. Виглядають як капронки, без жовтизни і зеленуватості як деякі колготки з аліку. Тому по вигляду все ок.
Не сильно ними задоволена, очікування були завищені. Тому я їх пару разів одягнула і відклала на потім. На вихідних, коли було -11, то одягнула під джинси з носками на прогулянку. І тут вони порадували, бо було тепло і коліна не мерзнули. Але брати такі колготи під джинси сенсу немає)