Нет крестных для ребенка ?
double-mama• 14 декабря 2024
Обратитесь в церковь, в которую ходите. Вам посоветуют кого-то их прихожан,а может и священник согласится стать крёстным
vitamin-bd22• 14 декабря 2024
не крестить. знаю одних, он - айтишник, она - врач. решили не крестить, так как ребенок вырастит и сам выберет себе веру . ну а я считаю крестины это пережиток прошлого
Тоже вважаю це фігнею.
Нормальні хрещені - це люди , які б займалися духовним вихованням Ваших дітей. А у нас що?- в церкві повторили як папугаї ту молитву за батюшкою, бо і вивчити ніхто не міг завчасно, і пішли в ресторан бухать. Це абсурд, дратує безмежно. Ну і про духовне виховання дитини і мови не йде, але це вже я навіть не починаю обговорювати)