Бринзолетта• 14 декабря 2024

Купила парфуми

І схоже на те, що це підробка. В мене був тревел-флакон і пробник насиченого яскраво-червоного кольору, вчора отримала флакон з такою рідиною. Передивилась всі фото на Кремчику, там теж всі насиченого кольору. До флакону запитань нема, наче все добре. Але чому такий колір? Можливо ви мені допоможете все-таки зрозуміти оригінал це чи підробка.
автор Бринзолетта • 16 декабря 2024
Ответ дляНе пириживай
Рідина така у всіх свіжих випусків, це нормально. В моїх перших випусків вона темно вишнева, майже бордова, в більш молодших випусках насичено червона, зміни в самому ароматі теж суттєві є, в залежності від року випуску.
От в мого тревелу теж такий колір, майже бордовий. Я подивилась, він 2017 року
Не пириживай• 16 декабря 2024
Ответ дляБринзолетта
О, все як я казала) ці нюанси всі я добре вивчила, так як аромат є моїм улюбленим в Кіліан і я його одразу впізнаю, він як моє друге Я☺️
Полюю на старі випуски, вони нереальні, цей бренд до продажу-був неймовірним, з їхніми неповторними звучаннями ароматів, а естетика упакування чого варта ?! Всі флакони були в шкатулках або клатчах…не те що зараз, все здешевили та змінили, зовсім немає тих емоцій від покупки, що колись. Нажаль, Кіліан здувся і продаж бренду загубив його розкіш і шарм.😭