На паровозе• 14 декабря 2024
Що у вас на вечерю?
В мене великий салат та апероль у склянці
барабанщица• 14 декабря 2024
Тану на сонці• 14 декабря 2024
Ніжка гусака, полента і кубочок (добий такий) білого сухого вина з Альзасу 💕🙏😻
Вишневий цвіт• 14 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
Одразу видно, що з Франції пишете )))
Тріль підпільний• 14 декабря 2024
Ответ дляКрим мій
Хрючево якесь
То вы еще мою овсянку с тунцом на завтрак не видели)) Зато фигура огонь в 35.
Ksenia2291• 14 декабря 2024
Сегодня так. У меня депрессия и нет света. Ещё хотела заказать мак, но постоянно тревоги , а они не работают. Поэтому как-то так
Воздух в банке• 14 декабря 2024
Два-три тижні і фсьо• 14 декабря 2024
Ответ длябарабанщица
Убиенная и сваренная перепелка. Сейчас расчленю ее и суп буду варить
Варена цибуля• 14 декабря 2024
Крим мій• 14 декабря 2024
Ответ дляВарена цибуля
Мʼясо чоловік приготував, салат і вино біле сухе. Син камамбер собі робив )
Вау🥰🥰🥰 фото с ароматами
Крим мій• 14 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
😁😁😁
Намазюкана нішою• 14 декабря 2024
Жалко, що не зфоткала, Але у на нас з дівчатами був водевіль, а не вечеря!)))
Квашені помідори, гарячі бутерброди, канапки з намазкою креветки та сьомга, сир, ковбаса, дичина з косулі і апельсини з помелом
Три молодиці жахнули по коньяку з горілочкою, а тверезі чоловіки додому порозвозили☺️
Я ще додому сельодки отої драної собі купила штучку...😛
Фиктивная• 14 декабря 2024
Ответ дляKsenia2291
Только одна?
Зубачистка• 14 декабря 2024
грибний крем-суп (заморожена суміш з АТБ, дуже її люблю) з грінками, булгур з кетою
Фиктивная• 14 декабря 2024
Ответ дляВоздух в банке
Суши и вискарик. Салатик у вас очень зачетный и аппетитный))
Идеально
Фиктивная• 14 декабря 2024
Ответ дляВарена цибуля
Люксурі
Варена цибуля• 14 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
Люксурі
Та нє) Головне, що я не готувала ) Хай розважаються
Глас_Народа• 14 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
Что такое Альзас?
На паровозе
• 14 декабря 2024
Ответ дляБойова
Була 3 години назад)
Зараз глінтвейн п´ю
Алкогольний?
Ksenia2291• 14 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
Только одна?
Пока да. Но АТБ работает до 12 и алкашку там тоже продают до такого времени