Та прям багіня• Изменено 14 декабря 2024

Чат Gpt чи Порадниця?)

Що краще коли на психолога грошей не вистачає?:)
Попразендовна• 14 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
его можно научить общаться как вам нужно. я его просила выдавать ответы не мгновенно, потому что у меня от этого ощущение, что общаешься с роботом. а то я пишу, думаю, слова подбираю, жму отправить и он выдаёт ответ мгновенно. меня это раздражало. попросила отвечать медленнее - сделал. можно попросить и поругать вас. тоже сделает.
Та ще вчити його??? Ну нє...
Фісташкова кава• 14 декабря 2024
Як чат gpt можна сприймати як щось живе? Він для мене як довідник.
СамавиховуюКота• 14 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
Я в отличии от вас не в Бурятии и сайт бурятским не обзываю
А хто називає сайт бурятським?Ви казки пишете,чи фентезі?
Назва-бурятська.Сайт -український.
Ви завжди задом наперед читаєте?
Аnnеt• 14 декабря 2024
Ответ дляПопразендовна
Та ще вчити його??? Ну нє...
чтобы чем-то пользоваться вы же изучаете правила пользования? нет?
Чупа-чупс• 14 декабря 2024
Что за чат?
Попразендовна• 14 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
Це різні речі. То я вчусь, як користуватись, а не вчу когось)
Аnnеt• 15 декабря 2024
Ответ дляПопразендовна
не разные. одинаковые. вам нужно настроить инструмент под себя, как кресло водителя, к примеру.
мистерЛяпсус• 15 декабря 2024
краще книга від спеціаліста у такому випадку. Чатгпт надто сухо пише і поверхово. Хоча я як психолог його використовую коли готуюся до консультацій.
Попразендовна• 15 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
Я не воджу машину))
Вам однакові, а мені ні. В тому і суть форума - він не підлаштовується під потреби. Тут всі різні, реакції різні, емоції, поради з різних кутів огляду. Завжди щось неочікуване знаходиться.
БЦАшка• 15 декабря 2024
Ответ дляЛеся Українка
Я думаю тут тільки свою самооцінку підвищують і самостверджуються за рахунок автора. Тож тут краще спитати якийсь рецепт чи відгуки про лікаря, а з проблемами в родині чи ще щось сюди не звертатись
О да, здесь про кулинарию мега крутые советы можно получить
Аnnеt• 15 декабря 2024
Ответ дляПопразендовна
Я не воджу машину))
начать в этой теме читать про бурятов, да?
автор Та прям багіня • 15 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
Так,я очікувала що буде ср..суперечка але що з приводу бурятів,ні)).Це несподівано і додає емоцій))
Попразендовна• 15 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
Саме так! Життя вирує)))
Файна дівка• 15 декабря 2024
Ответ дляБЦАшка
Особенно салат касатка из бычков в томате 😀
автор Та прям багіня • 15 декабря 2024
Ответ дляБЦАшка
Если это ирония,то чат мне однажды предложил добавить вишневых веток в суп)) туда их)
Сирожено_пирожено• 15 декабря 2024
Чат вам точно не поможет, разве что будете подписку оформлять и каждый месяц платить

Если много вопросов ему задавать, то через какое-то время он вообще перестает отвечать. Я по работе пробовала. А платить за эту фигню не хочется
автор Та прям багіня • 15 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено

У нас есть подписка по работе).Т.е. вы за советчицу?
Сирожено_пирожено• 15 декабря 2024
Ответ дляТа прям багіня
Я да, советчица, интернет, Ютюб, книги
Пишущаяся• 15 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
На болотах ’советуют’,в Україні радять.
Бурятською буде Советчица.
Название сайта посмотреть слабо?
Пишущаяся• 15 декабря 2024
Ответ дляТа прям багіня
Ви що не пройшли паляничний тест?))
Что такое порадниця. Где вы увидели это название
автор Та прям багіня • 15 декабря 2024
Ответ дляПишущаяся
Ви ніби знущаєтесь,ну дійсно)). Ви не розумієте про що річ або вам українська неприємна? Чи ви москаль?) Доречі ви так і не відповіли на головне питання поста
Пишущаяся• 15 декабря 2024
Ответ дляТа прям багіня
Де ви побачили на сайті цю назву? Зробіть скріншот
автор Та прям багіня • 15 декабря 2024
Ответ дляПишущаяся
О,вже й перекладач ввімкнули). Мабуть чатик всеж гірше він не вміє розводити мовний срач на порожньому місці
Пишущаяся• 15 декабря 2024
Ответ дляТа прям багіня
Використовуй назву сайту, а не щось власне
автор Та прям багіня • 15 декабря 2024
Ответ дляПишущаяся
В тебе забула спитати )) Згинь москаляка
Пишущаяся• 15 декабря 2024
Ответ дляТа прям багіня
Назву не вигадуй, а використовуй ту що вказали засновники
автор Та прям багіня • 15 декабря 2024
Ответ дляПишущаяся
Щось у вас дуже туго с перекладом, відповідаєте раз у дві години). Ще раз. Моя мова,я спілкуюся з українцямі, українці мене зрозуміли а ти не можеш вже другий день втямити). Дуй до себе в рашку та там вказуй як мені спілкуватися.