КохайтесьЧорнобровi• 15 декабря 2024
Київстар. Має лише два тарифні плани?
Прийшло смс, 20 числа змінять мій тарифний план. Зараз плачу 175грн/міс
І не розумію, в них лише два варіанти тарифів? Чи десь не так дивлюся
Дрібка щастя• 15 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Я не поповнювала довго, зараз тариф пропонують за 100 грн на 12 оплат, далі по 150. Думаю підключити).
У мене дитині з 250 підняли до 300, це якось прям занадто і ніякого.вибору, , а автор про 175 скаржиться, може теж спробувати не платити. У вас передплачений номер чи контрактний ?
Десь так, але...• 15 декабря 2024
ага, теж попередили що сплата за тариф зміниться і треба або обрати інший, або буде отой лов юа..
Колись давно майже не платила за цей номер, раз в пару місяців скидала 5грн, чисто що б номер не втратити. То підключили якійсь самий дешевий тариф ) до 100грн було :). За 2 роки знов підняли..
Зупка_цем• 15 декабря 2024
Ответ дляДрібка щастя
У мене 2 кіевстара, передплачуваних в одному телефоні. Той номер що поповнювалапереводять теж на 250, тому тепер буду поповнювать той де рік за 100. А з часом і на іншому зменьшать оплату. Я так завжди роблю, два номери активні.
Десь так, але...• 15 декабря 2024
Ответ дляДрібка щастя
Автор пише що зараз платить 175, а буде 200-300.
БеллаДонна2014• 15 декабря 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Я тоже прикуела, как они лихо на 75 грн подняли...
У меня сразу на 125. Было 125, станет 250
Кондуктор автобуса• 15 декабря 2024
На головну сторінку перейдіть і виберіть ’усі тарифи’-там і обирайте.
Я змінила на тариф за 225грн, якщо перейти до 19.12 то перша абонплата 155грн.