Вранці в 6.00 був дзвінок з невідомого номера, пошепки знайомий голос представився як моя одна знайома, каже мол я в лікарні, швидка забрала, типу пневмонія, я тут у дівчини 6000 грн позичила, а їй треба іти додому, чи не могла б ти , мол, позичити щоб я їй віддала? Я кажу що можу тільки готівку привезти в 8.00, вона давай мене ще розкручувати, типу може ти в когось спитай, хто ще може дати і т.д.... Короче подробиці тут довго не розписуватиму, говорили кілька хвилин. Звісно, я учуяла недобре, щось не те, я знаю за такі розводи. Але! Що мене смутило - голос реально був схожий на ту знайому, і говорила вона прям як та, і так само суржик, і фрази ті самі... Як таке можливо? Може хтось знає? Я не повелася, звісно потім уточнила у чоловіка тієї знайомої, ніхто ні в якій лікарні не лежав і т.д. Але як так з голосом і говором можливо попасти? Таке відчуття, що голос якось записують а тоді десь використовують, таке можливо? Штучний інтелект, наприклад...чи що ще?
Гага Газу• 15 декабря 2024
Так записують
Мама моя сьогодні дзвонила і це ж саме розповіла , каже не ведіться на це .
Нажаль її голос вже записали , вона кому змогла подзвонила і попередила
Ловлю капці• 15 декабря 2024
Чому уточнили в чоловіка, а не в самої знайомої? Може то була дійсно вона?
Кому там слова не давали• 15 декабря 2024
Ответ дляЛовлю капці
А чоловік збрехав? Навіщо?
Ловлю капці• 15 декабря 2024
Ответ дляГага Газу
Так записують
А хто записує?
В мене дуже мале коло спілкування телефоном.
Гага Газу• 15 декабря 2024
Ответ дляЛовлю капці
А хто записує?
Аферисти , телефонують задають питання і таким чином записують
Ловлю капці• 15 декабря 2024
Ответ дляКому там слова не давали
А чоловік збрехав? Навіщо?
Чому збрехав? Правду сказав.
Можливо та знайома так гроші шукала, без відома чоловіка.
Чумацький Шлях• 15 декабря 2024
Сегодня только слышала об этом. Звонят, просят пройти опрос, записывают голос. Затем искусственный интеллект переделывает уже с другим смыслом, мошенники берут запись и звонят знакомым.
Ответ дляЛовлю капці
Вона сама типу ж в лікарні, з іншого номеру дзвонила, я спитала чому не з свого - сказала на зарядці. Не дзвонила їй бо думаю, якщо раптом це правда то щоб не розбудити усю палату. Але написала їй смс, на яке вона не відповіла, а чоловіку подзвонила, він теж трубку не взяв. Теж відправила смс. Біля 8.00 вони відписалися обоє що спали, і не розуміли про що я взагалі
Ждун с Нибиру• 15 декабря 2024
Штучний інтелект - це те що зараз сприймається як забавка, але принесебагато проблем у найближчому майбутньому. Потрібно розвивати навички аналізу будь якоїі інформації і ставитися обережно до всього, що раніше не викликало дожної підозри. Попереду буде лише більше таких ситуацій, на жаль ((
ЖенаАйтишнеГа• 15 декабря 2024
Тому,коли вам дзвонять з якимось типу соцопитування шліть нах#й.Бо отак потім виходить.
Ответ дляГага Газу
Так записують
Тобто думаєте тепер мій голос можуть використовувати? До своїх чорних цілей?
Ловлю капці• 15 декабря 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Буду відповідати на невідомі російською, хай записують :)
Ждун с Нибиру• 15 декабря 2024
Не відповідаю на жоден незнайомий номер. Буває перевірю по джетконтакту, але найчастіше, то просто одразу блокую.
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я так завжди роблю. На всі ’банки’, ’погоджено кредит’ і т.п. відразу кажу - ідіть в с...ку))) і кидаю трубку
Але тут типу ж знайома дзвонить, і голос знайомий
Ловлю капці• 15 декабря 2024
Ответ дляКатруся 777
А як вона себе назвала?
Чи не називала?
Все знаю від і до• 15 декабря 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Зеки виходять на новий рівень
Гага Газу• 15 декабря 2024
Ответ дляКатруся 777
Чому ваш ?
Ось вашу подругу вже записали якось 🤷♀️
БлинчикБезСметанки• 15 декабря 2024
Похожий развод был в 2000-х, когда ’голосом’ родственников звонили и просили привезти срочно деньги, потому что вляпались в какую-то историю. Вроде этот девайс назывался тогда ’преобразователем голоса’, точно не помню.
С моей подругой, правда, мошенники прокололись: позвонили голосом моей подруги не ее маме, а соседке. А голосом сына соседки маме моей подруги. Т.е. перепутали прямых родственников. За что и были посланы найух обеими женщинами
Ответ дляЛовлю капці
А як вона себе назвала?
Чи не називала?
Назвалася Лєна, сама знайома Альона, але знаю що інколи називають Альони Лєнами себе, я уточнила - Альона? Бо голос впізнала. Каже да
Ответ дляГага Газу
Так записують
А яка у вашої мами ситуація? Їй дзвонили чи від неї дзвонили типу?
Ответ дляГага Газу
Чому ваш ?
Ось вашу подругу вже записали якось 🤷♀️
Ну може і мене і розмові записали вже, хз як вони там промишляють. ..
Хропочка з гривкою• 15 декабря 2024
Ого, автор, дякую за тему, про голос ще не чула. Теж стараюсь нещнаіомі номери взагалі не брати, або ще в школі перевіряю. Але до речі, хтось казав, якщо но ер чужий - першому не відповідати, є такі дзвінки де дзвонять і мовчать.
Ответ дляХропочка з гривкою
Так, я своїх самих рідних попередила, що навіть якщо ’я’ дзвонитиму проситиму гроші - нехай передзвонюють або мені або чоловіку. Але ж телефонна книжка довга((( хз кому від мене вони можуть набрати. А я ще, дура, імен назвала, і її чоловіка, і доньку, бо кажу мол я не можу, мала хворіє, і сестри ім´я назвала, бо вона просила в когось позичити, з кредитки зняти... Короче, з дуру надавала їй ще більше лишньої інформації ((( дурепа....
Я часто з незнайомого беру і мовчу, якщо хтось знайомий обізветься перший - розмовляю , ні - посилаю куди я вже писала... А тут же знайомий голос ...
Щаслива Я• 15 декабря 2024
Ответ дляКатруся 777
Можливо не знайомий голос, а був схожий максимально на ту жінку, то ви вже собі домалювали, що це точна вона. Тем більше це не якась подруга, родичка. Мені би лівий хто подзвонив й питав би - дізналась? Я б теж думала - а хто це й шукала б схожість з знайомими
А потому что нефиг себе всякие приложухи ставить на телефон, которые для работы требуют доступ к телефонной книге, микрофону, разговорам и прочей херне. Уже айтишники мозоль на языке набили предупреждениями... Вся эта софтина слушает разговоры, анализирует тембр голоса, речевые обороты, словарный запас. Потом генерирует запись голоса и вперед. Идет с разводом по вашему же контакт-листу, в тупую.
Ответ дляЩаслива Я
Я з цією знайомою часто спілкуюся, по справах приходиться, вона моя сусідка, і в неї така специфічна вимова, фрази, голос, що я не могла розібрати, я всю розмову тільки і вслуховувалася, чи точно вона? Але фрази всі такі як та знайома каже, ну все мені говорило про те що ну мабуть це вона дійсно. Але вирішила гроші тільки в руки віддати, якщо раптом це дійсно вона буде. І чомусь вона представилася саме цією знайомою, на яку голос схожий, а не іншою якоюсь
Ответ дляPrervana
Блін, та що не качай зараз - воно все то вимагає (( ми якось з сестрою йшли по вулиці, розмовляли про навчання дітей, я їй кажу, мол, скачай для доньки додаток вивчення англ.мрви, дуже зручно! І називаю цей додаток. Вона заходить в інтернет тут же - і перше що вона бачить - рекламу саме цього додатку.. вона ніколи за нього не чула і інформацію про нього не шукала. Отак нас підслуховують