Mrs.Sexuality• 16 декабря 2024
Чебуреки
Дайте свой рецепт теста. Если заварное ,то пропорции и нужно ли его выстаивать? Мягко замесить или нет? Или все же на воде лучше ? Как защитить?
Я_не_аноним_100%• 16 декабря 2024
Защищать чебуреки надо тщательно выбрав оружие. Враг не дремлет, будьте на чеку!
Mrs.Sexuality
• 16 декабря 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Понятное дело ,что опечатка. Умный бы человек понял и пропустил бы.
Я_не_аноним_100%• 16 декабря 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Умный человек воспринял бы отвнт как шутку.
Хи хи, ну ну• 16 декабря 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Вот вы душная. Человек с утра в понедельник всем настроение поднял.
Розумна Губка• 16 декабря 2024
Если с самого утра понедельник начинать с защиты чебуреков -к концу недели придется защищать холодильник уже от вас. Это известная нанайская пословица...
Свекруня• 16 декабря 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Дайте свой рецепт теста.
и немедленно )))))
Как Марфушка, прямолинейная, золота и жениха богатого
Свекруня• 16 декабря 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
А ’ пожалуйста ’ слово вы не знаете или умный должен не заметить его в тексте?
празники не помню• 16 декабря 2024
Вода підсолена, борошно і олія.
За консистенцією як мочка вуха.
Заліплювать спеціальним коліщатком, чи на крайній випадок виделкою
За консистенцією як мочка вуха.
Путающаяся• 16 декабря 2024
Роблю заварне. На 1 частину окропу 3 частини муки (я беру звичайну чашку об´ємом 300 мл), 1 ч.л без гірки солі, 0.5 ч.л цукру, 3 ст.л олії, 3 ст.л горілки.
Муку просіяти, зробити ямку, туди сіль, цукор. Олію та горілку додати в окріп та вилити в муку, швидко вимішати ложкою, потім руками. Місити хвилин 5, потім загорнути в харчову плівку або пакет и залишити до вистигання.
Тісто виходить суперове - еластичне, розкатується до прозорості, ніколи не рветься, гарно заліплюється. Єдине, тримати його накритим, бо хвилин за 10 почне завітрюватись.
Начинка: 0.5-0.7 кг фаршу, 1 дуже велика або 2 середніх цибулини, сіль, чорний перець, за потреби додати 1-2 ст л дуже холодної води (якщо фарш дуже пісний).
Заліплюю чебуреки просто пальцями, як вареники.
Смажити в великій кількості гарячої олії.
Перша скрипка• 16 декабря 2024
Ответ дляПутающаяся
Я роблю простіше і завжди вдале тісто
Мука 2 стакани приблизно посолити
Залити окропом 1 ст олії в стакані, розмішати та вилити в муку, ложкою розмішати і заварити тісто
Мука 2 стакани приблизно посолити
Путающаяся• 16 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
Я роблю простіше і завжди вдале тісто
Мука 2 стакани приблизно посолити
1 стакан олії?) Моя підшлункова б не витримала.
Mrs.Sexuality
• 28 декабря 2024
Ответ дляПутающаяся
Спробувала, дуже дякую за рецепт. Тісто супер. Вы кришкою накривають як жарити чи ні?