Пишу вірші, дорого• 16 декабря 2024
Робота няні. Яка оплата має бути за такі вимоги?
8 годин на день. 40 на тиждень.
Субота, неділя- вихідні.
Тролю як можу• 16 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Так і є. Почитала відповіді і зрозуміла, що тут половина форумчанок фантазерки. Цікаво, чи готові вони самі платити ті 40-50 тис? Скільки треба заробляти мамі, щоб було вигідно виходити на роботу та віддавати з зарплати 40 тис?
Ну за 20000 буде певний контингент, зараз за онуку привести-завести-забрати перший клас, платимо 10000. Це роботи чистої з дитиною максимум 2 години, але людина має бути завжди так би мовити напоготові. Жіночка 60 років, молодше не знайшли, це додаток до пенсії.
АнтиТроль• 16 декабря 2024
можно хоть 5 000 грн поставити і всерівно будуть дзвонити, питання в іншому...
Та не реву я• 16 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Я не готова була, бо стільки не заробляла. Тому був звичайний державний садочок. Але завжди є вибір. Хтось не готовий в ресторані за еклер заплатити 200грн. А для когось норм і він обирає ресторан.
Роза в вазі• 16 декабря 2024
Ответ дляviter33
’ІТшники нервово курять в стороні і не розуміють, на холєру вони вчилися роками’
Так і не тільки IT нервово тереблять дипломи
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляПацака-задирака
Це повний робочий день. Ще і вихідні по домовленості. Від 50.000 грн.
Саме так. І не менше. Люди, цінуйте себе! Свій час!
Роза в вазі• 16 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Час і себе
Навики спеціалізовані які маєте - окрім витерти попу та млинці напекти ?
Ядвига Юсьлегко• 16 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
что значит при необходимости приготовить еду?? так с готовкой или нет? нужно четко писать. а то окажется что ’необходимость’ каждый день по три раза
Та ні, раза по 4. Сніданок, обід, щось легке на полуденок, як дитина прокинеться після денного сну та вечеря.
А за кордон їздити — це, взагалі, ще більше роботи.
Батьки й ввечері захочуть кудись піти, а дитина до ночі буде з нянею.
Також не кожна зможе в будь-який час поїхати. Це мусить бути няня без родини або з дорослими дітьми.
1000€ мінімум.
Чижик Пижик• 16 декабря 2024
Ответ дляviter33
Насправді вчаться вони не роками. Почати працювати в ІТ на зарплату приблизно $500-600 можна після 6 місячних курсів. А далі вже підвищення зарплати залежить від того наскільки ти швидко підхоплюєш процеси
Повірте, я знаю про що кажу
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
1000€ мінімум.
Поки що 10к Є - це рекорд в темі))))
Роза в вазі• 16 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Повірте, я знаю про що кажу
Базова освіта 5 років плюс мінус
і швидше плюс
І 500 дол це ж в 2 рази менше ніж у няні
Люди після курсів ніколи не переплюнуть у заробітках тих хто закінчив повну вищу освіту спеціалізовану
Знаю про що говорю
Я тут Живу• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я налаштована на 25.
у якому Ви місті живете?
Нафаня Маня• 16 декабря 2024
Ответ дляДелиВерка
Ну если вы не понимаете разницу, то смейтесь дальше
Сміюсь
Стрибну в гречку• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Почитайте відповіді не мої в темі, а жінок, які працюють нянею. Можливо, вам трохи зрозуміліше стане.
Ще жодна не написала, що отримує 40 або 50 тисяч. Загалом 20,30,38 за 2-х дітей.
А цифри 50-70 завжди йдуть зі слів: «я думаю, мають отримувати»
Меньше всех в нашем офисе получает, например, уборщица.
600 гривен за два часа, летом еще мы платили 500.
Только уборка, никах вазонов, чашек, кофеварок, чайников, мониторов и обуви она не трогает. С понедельника по пятницу, сб и вс выходной, если она хочет вместо пятницы уберет в сб или вс.
То есть, она у нас за неквалифицированную работу имеет без головной боли половину зп вашей няни, которая будет у вас на побегушках, и которую вы будете кошмарить, как я писала выше, за каждый чих
Тролю як можу• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я налаштована на 25.
Дивлячись, яке місто.
Ядвига Юсьлегко• 16 декабря 2024
Ответ дляviter33
Поки що 10к Є - це рекорд в темі))))
Дякую, встигла відредагувати.
1 тисяча €.
10 тисяч, то занадто 🤣
1 тисяча €.
10 тисяч, то занадто 🤣
Нафаня Маня• 16 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Звичайно . Але гувернантка + куховарка+ ... не коштує 30 тис. Це роблять різні люди. Це повністю заміна мами. І це явно не 30 тис. Але нашим людям кинь 20 тис і радітимуть як голодний пес кістці . На жаль. Оце читаю, аж гидко до чого довели людей. Раді працювати будь- де і за будь-яку ціну. І ще й захищатимуть ніщебродську зарплату. Аж плювати хочеться
:)
Приготувати перекус, це не куховарка
Няня займається дитиною, отримує за це гроші
Приготувати перекус, це не куховарка
Та не реву я• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
А ви, як мама, коли готуєте, як за дитиною 4 років дивитесь? Діти спокійно не можуть своїми справами займатися. Гратися машинкою?
Я на свою нагримпла і сидить. Чоловік може бути вдома, неприємно і посуд невидимий і іграшки розкидані були часто.
Чижик Пижик• 16 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Базова освіта 5 років плюс мінус
і швидше плюс
Знаю про що говорю
Яка базова освіта? В мене син в ІТ. Почав працювати після 4 курсу, два його одногрупника після 3 курсу почали працювати. В універі вони майже не навчались - то ковід, то війна. Все дистанційно і по такій старій програмі, що назвати це базовою освітою важко. Всі по закінчували платні курси і стартували працювати з $500. За рік зарплатня зростала до $700, далі у всіх по-різному
Та не реву я• 16 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Так можуть ІТ піти в няні. Думаю не захочуть, морально і фізично складно. Дитина - це не техніка.
Доктор Хаос• 16 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Ну вот, то тогда это было 2000 баксов. Мне кажется, раньше такие услуги стоили больше в абсолютных числах чем сейчас.
Я чуть раньше со старшим платила по-моему баксов 700 за обычную няню без вот этого что сейчас хотят чтобы она еще убирала и готовила и стирала.
Я в 2017 г. платила 40 грн/час, 5 часов в день мне нужна была няня, итого 200 грн в день и 8 тыс в месяц. Средняя зарплата в стране была 6500, так что няня была довольна получать больше этого за 5 часовой рабочий день. Правда, не готовила, не убирала и ничего не делала, только гуляла с ребенком или сидели дома и играли, если погода не позволяла.
Но меня устроила молодая пенсионерка 56 лет, а не до 45.
И да, тогда 40 грн в час была средняя цена, даже чуть выше средней, многие платили 35, здесь советовалась, тогда советчицы больше дружили с реальностью и почти все написали, что 40 грн отлично будет ((:
ТихоЯ• 16 декабря 2024
Наступна тема буде на порадниці - сидіти в декреті - та як, це ж деградація. Питання - я вчитель, як мені оплатити няню в 50 к🙃
Свисток ля-минор• 16 декабря 2024
Ответ дляviter33
А взуття помити!!!!!
Питання не в цьому навіть. А в тому, що «активний» хлопчик буде творити всіляку фігню, істерити, а няня оце все розгрібати. Саме це найважче в роботі няні, а не млинці чи взуття. Після прогулянки з «активним» хлопчиком чи його істерики, можна офігіти. Няні також вибирають і «активного» хлопчика будуть обходити стороною просто. Тому мамі доведеться платити більше, ніж середня ціна по ринку. Особисто мені було легше поацювати з 3 звичайними дітьми, ніж з одним «активним».
В роботі няні, не стільки важливі самі обовʼязки, як особистість дитини. Є дууууже важкі діти.
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Думаю що якщо будете платити 150 на годину, то буде чудово, вона ше повинна постаратись за цю зп. Але вихідні і поїздки по іншому рахуються вже
15 зл час
Кто здесь фукал на заробитчан ?
Svitlana_Sk• 16 декабря 2024
Няня це дуже специфічна робота, багато залежить від тривожності та відношення батьків/мами, їх очікувань, обов´язків та самої дитини. Тому зп має формуватись, виходячи з цих даних, а ще місця проживання та середньої зп в тому місті.
Більш професійні і молоді няні - завжди хочуть більшу зп, починаючі - готові на меншу, більш лояльні, це з мого досвіду співбесід багатьох нянь
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Если свой порежется- на вас вы кричать не будете
Няни может быть ппц от мамы