Пишу вірші, дорого• 16 декабря 2024
Робота няні. Яка оплата має бути за такі вимоги?
8 годин на день. 40 на тиждень.
Субота, неділя- вихідні.
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Ну, можно поехать в Германию или Францию, там низкоквалифицированные работники процветают. Правда, после оплаты аренды, коммуналки и медицинской страховки есть риски, что останется ещё меньше.
А здесь сколько останется? Если город относительно спокойный?
Шлях до зірок• 16 декабря 2024
в 21-22 роках у сина була няня (Київ).
обовʼязки - проводити час з дитиною (прогулянки або вдома), гігієна, вкладання на денний сон, дотримання порядку в кімнаті де проводять час з дитиною. поки дитина спала у няні вільний час, але вона дивилась за дитиною в камеру. могла в цей час скласти чисті дитячі речі в шафу (10хв роботи).
оплата була 150грн за годину (8годин робочий день). після початку війни підняла зп до 32 тисячі за місяць.
зараз плюс мінус такі ж ціни.
Роза в вазі• 16 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
і в туалет інколи фіг вийдеш, хоч всрися:))) бо на ланцюг дитину не посадиш і в туалет з собою не візьмеш.
Зараз шахтар та лікар помитий на операцію всплакне
Ответ дляВсе будет, но потом
Думаете компьютер нажалуется хозяину? И рядом будет начальник стоять и смотреть, как вы мышку жмакаете?
Достаточно ли нежности в ваших действиях?))
Щоб написати вчасно програму ( і щоб ця програма працювала) треба мати ’трохи більше’ спеціальних знань та навиків, ніж прогулятися з дитиною на чистому повітрі чи помити дитині після прогулянки взуття
Чи НАВІТЬ приготувати дитині омлет
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Ага , наївно сподіватися що виконання обовʼязків напряму залежить від оплати - за мізерну оплату є чудові няні в дитячих садочках як і няні за тисячі - монстри
Няня за 50.000 свої ручки би під попку підставила
Лучшая мотивация- хорошая зарплата!
Svitlana_Sk• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Житомир
Авторе, думаю для Житомира 25 тис за таку роботу - є шанси знайти гарну кандидатку.
Єдине - я б на вашому місці розглядала вік до 55 років.
Тролю як можу• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
И зп наверное норм?
Ибо как платят- так и работаем
Единицы будут любить дите за копейки. Ибо себя любить тоже нуно
Ибо как платят- так и работаем
З однією жіночкою говорила, дівчинці півтора роки, в неї 30000, але субота-неділя вихідні. В неї син дорослий, живе окремо, чоловіка нема. У автора ці поїздки та вихідні, тобто людина має бути постійно в режимі повної готовності.
Роза в вазі• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Лучшая мотивация- хорошая зарплата!
Ні
Важлива але найважливіша
Цікаво - пошукайте інфо - корпорації вже на цьому зуби зʼїли
Важлива але найважливіша
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляviter33
Чи НАВІТЬ приготувати дитині омлет
Ещё раз. Пока вы код пишите- вы бегаете смотреть за вторым монитором?
Второй монитор может пробежать под машину? А выпить доместос?
И да, у няни тоже может быть в.о.
Доктор Хаос• 16 декабря 2024
Ответ дляДелиВерка
Ну так это няня за 20к как хочет автор)) дешева рибка-погана юшка)
Вообще не факт.
У нас во дворе была высокооплачиваемая няня (не 50 тыс в пересчёте , разумеется, но выше средней оплата). Она мальчика 2,5 лет сажала в коляску, давала в руки телефон и часа 3 возила вокруг дома. Когда-то вышла с ним мама в субботу в песочницу, а одна из мама говорит: ой, впервые видим, как Никита ходит. Больше няню не видели, а Никита пошел в частный сад.
Одяг та сумки• 16 декабря 2024
тисяч 40 не менее. а если поездки с вам то тариф тройной - человек с вами будет 24/7 не 8м часов а 24.
Роза в вазі• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
И да, у няни тоже может быть в.о.
У вас яка освіта ?
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Ні
Важлива але найважливіша
Я не собираюсь искать
Я в принципе если и пойду няней то только к грудничку.
Бегать за засранцем за копейки под надзором мамы- такое себе удовольствие
Спокойнее унитазы помыть. Или посуду
Chaterbox• 16 декабря 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
30 тыс сестра платит няне, такой же график и обязаности. Искала няню прошлой весной, кандидаток было очень много на эту зп.
кандидаток много а каких- автор ведь хочет нормальную я так понимаю
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
У вас яка освіта ?
Какая разница
Айти
Учитель
Повар
Выбирайте!
Айти
Учитель
Повар
Выбирайте!
Доктор Хаос• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Практически все и останется или у нас тоже почти все на аренде?
Ответ дляВсе будет, но потом
И да, у няни тоже может быть в.о.
Не малюйте апокаліптичну картину!!!
Далеко не всі діти кидаються під авто, п’ють доместос, відкривають комфорки на газ.плиті чи заганяють цвяхи в розетку
І для того, щоб цьому запобігти - достатньо простої уважності, не потрібно спец.знань та навиків
П.С. двоє своїх дітей
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Шо?
Можете расписать? Шо там, аренда(или коммунальные) страховка...
Тролю як можу• 16 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Уборщица получает 300 грн в час? Что это за фантастика?
Я за офіс 18 квадратів плачу 300 гривень за прибирання. Без санвузла, він в коридорі, там інша прибиральниця. В офісі дві три людини, може по два дні нікого не бути. Винести сміття та помити підлогу, протерти пил. Роботи максимум на 20 хвилин, наша прибиральниця три офіси прибирає, сама каже максимум за півтори години впоралась. Прийшла в 7.00, навушники у вуха, через годину вийшла і пішла на серйозніші прибирання.
Роза в вазі• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Какая разница
Айти
Учитель
Повар
Выбирайте!
Айти
Учитель
Повар
Выбирайте!
Ого , тільки майстер такого широкого профілю так може знецінювати інтелектуальну працю
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляviter33
Не малюйте апокаліптичну картину!!!
П.С. двоє своїх дітей
Человек блинчики жарит
А ребенок, указано, активный
Плавали, знаем)
А ребенок, указано, активный
Плавали, знаем)
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Может потому что я работала в этой сфере?
А потом сидела с активным малышом
И могу сравнить?
А потом сидела с активным малышом
И могу сравнить?
Я супер-пупер• 16 декабря 2024
Думаю никакую няню они не найдут. Молодую и бездетную хозяйка сама забракует. Бабушки по возрасту не подходят. А у диапазона 30-40 свои дети и обязательства есть, чтобы поселиться в чужой семье с выходными ’по договоренности’
Сердючка• 16 декабря 2024
Ответ дляviter33
Не малюйте апокаліптичну картину!!!
П.С. двоє своїх дітей
Навіть звичайні діти, падають, розбивають губи, дряпають коліна, та можуть дати по голові дитині на гірці і так відповідати за це все няні, бо у мами зразу питання буде до няні, і явно в неспокійному тоні.
Пластилин_Колец• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Так, мене теж дивує. Люди, які пишуть тут 45-50 тисяч це просто «на фонарь»?
Вихователі цілий день держ садок - 8-10 тисяч, приватний - 12-17.
А няня одразу від 40-50? Звідки такі погляди?
А чего вы не отдадите ребёнка в садик?
Доктор Хаос• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Шо?
Что расписывать конкретно?
Для вас новость, что в западной Европе очень высокая стоимость аренды и обязательное медицинское страхование?
Наши няни все платят аренду и страховку?
Факт в том, что наши не просто так сидят на шее налогоплательщиков в Германии, а просто потому , что работая низкоквалифицированных работником после оплаты аренды, коммуналки и страховки у них останется не намного больше денег, чем те несчастные 500 евро, которые им выплачивают в качестве пособия.
Свисток ля-минор• 16 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Навіть якщо і знайдуть, то чи на довго? Зазвичай це важливий фактор для сімей. А коли дитина активна, то однозначно доведеться платити більше середньої ЗП.
Сердючка• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Человек блинчики жарит
А ребенок, указано, активный
Плавали, знаем)
А ребенок, указано, активный
Плавали, знаем)
Угу, як кажуть посцяти іноді вийти не можна, а тут і блінчики і сирники, і каву з штруделем