Само_достаточная• 16 декабря 2024

Допоможіть з замовленням з Америки (мито)

Якщо вартість посилки занижена, але мито все одно прийдеться платити, не вписалась в 150€. Вони побачать фактичний інвойс, чи тільки те, що я вказала при доставці в кабінеті міст?
Луковая• 16 декабря 2024
Якщо не вписались в 150 євро, потрібно буде надіслати документи: інвойс і виписку з банку. І мито нарахують по цим документам.
Петриківна• 16 декабря 2024
Документы надо показывать, если потребуют. А так что указали то и есть по факту.
naxodki_youtube• 16 декабря 2024
https://ukraine-express.com/customscalc.html
можете прорахувати орієнтовну суму митних платежів
Шкварочка• 16 декабря 2024
Ще автор, у деяких перевізниках йде штраф і сплата брокеру.
автор Само_достаточная • 16 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Дякую Вам
Ответ дляПетриківна
Дякую 🩷
naxodki_youtube• 16 декабря 2024
Ответ дляШкварочка
Міст брокерські не нараховує і штраф теж