Омлетик• 16 декабря 2024
Не можу їсти покупні напівфабрикати, не смачне і потім живіть болить
Пробувала різні марки - все не то. Як ви то їсте?
Та не реву я• 16 декабря 2024
Ну от не люблю цього. В ресторанах теж живіт болить??? Купуйте якісне, і не буде нічого боліти.
Бавовнятко• 16 декабря 2024
Яка вам різниця? Напевно всі хто ідять, то насилують себе, огидно їм, але їдять. І животи напевно у всіх болять, але роблять вигляд що все нормально і далі їдять. Ви це хочете почути?
Женщинас• 16 декабря 2024
Це у вас на психологичному рівні, несприйняття полуфабрикатів, і ви себе доводите до білю, блок стоїть...
Лупаю цю скелю• 16 декабря 2024
Я лучше бумагу буду есть, чем готовить. Вообще на вкус плевать, я не привередливая, голод утолить достаточно хоть какой еды.
Дуб береза• 16 декабря 2024
Живіть, у меня тоже болит, почему то от полуфабрикатов
Вот как ни пробовали, покупать, или бурлит и болит, или просто болит. И причем, дешевые никогда не берем.
НаливайКа• 16 декабря 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ви не поодинокі
СКИБИДЫШь• 16 декабря 2024
Много тех, кто вырос на кулинарийках полуфабрикатах и прочем фаст фуде. У них желудки закаленные. Вон, выше даже бумагу будут есть и ничего.
я привыкла с детства к домашней еде. Поэтому полуфабрикаты мне не вкусно, и зачастую болезненно.
Злива інформації• 16 декабря 2024
Домашні вареники з картоплею теж викликають такі болі? Якщо так, тоді справа не у покупних. Якщо болить тільки від покупних вареників з картоплею, то це у вас щось психологічне, справді