БоВжеВільна• 16 декабря 2024
Що б ви відчули, якби вас заблокував колишній?
Розійшлися, пережила, хоч і були почуття. Здавалося, відпустила. Але випадково помітила, що зникла аватарка та змінився статус на був давно, отже, він мене заблокував. І мене це хвилює. Хочеться написати, що він свиня і цей вчинок бридкий. Тримайте мене, як то кажуть.
Ви як реагуєте на блокування?
Додам, що писанини не було з мого боку після крапки, я не з тих, хто буде написувати. Максимум - могло б бути вітання з днем народження раз на рік. А може й ні. Швидше ні.
Ви як реагуєте на блокування?
БоВжеВільна
• 16 декабря 2024
Ответ дляГубной рояль
Это не имеет к вам никакого отношения. Если у него новая женщина и он уважает её чувства, то он заблокировал всех бывших, чтобы не вылезло сообщение невовремя.
Немає у нього ще нікого. Він мені пропонував зустрітися 10 днів тому.
Цікавий писочок• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Не забула. Він ще 10 днів тому писав мені. Я викреслила зі свого життя, але ж не забула. Це ж не реально так швидко. Я 5 років його любила, будемо реалістами, не можливо забути одразу.
У мене є інший і я не слідкую за колишнім, зникнення аватарки в переписках помітила вчора, тому звернула увагу.
Ну, в наличие нового у вас мужчины поверить сложно, судя по тому, что вы пишете. Но даже если допустим, что он есть. Зачем вы завели с ним отношения, если все еще любите бывшего? Чтобы клин клином вышибать?
Как понять, что вы любите и волочитесь за бывшим? Ну, по наличию этой темы разумеется. Едем дальше
Судя по тому, что что вы были вместе пять лет, не были в браке, детей у вас нет - то бывший жениться на вас не планировать. А вот ахать мог бы бесконечно - влюбленная и удобная. Как это понятно? По этой же теме)
Ваша фраза о том, что могли максимум поздравить с др раз в год - дает нам основания полагать, что расстались вы уже давно (минимум пара лет), и есть у вас новый мужик или нет, вы продолжаете надеяться на шаги от бывшего.
И все, что он может предложить - это секс без обязательств, когда ему поблизости ахнуть некого. А это вроде как не то, чего бы вам хотелось от мужика, на которого вы невротически залипли.
Выводы? Вам, автор, нехрен делать. Это уже не любовь, а навязчивая идея. Бывший вас не любит и надежды у вас нет. Вообще никакой. Ноль, Зеро. Расслабьтесь и подумайте о своей жизни, а не о его (доказывая на советчице в теме про него что вы о нем не думаете и не следите за его жизнью)
Цікавий писочок• 16 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Нічого)
В мене тільки один колишній, з яким один одного з ДН вітаємо повідомленнями. Ми дружили дуже довго до стосунків, та й після. Потім зустріли кожен своє кохання і його кохана проти нашого спілкування, то й не спілкуємось. Тільки з ДН.
Якщо заблокує, то ок. Аби був живий та щасливий.
Авторе, відпустіть ситуацію. Нехай ця людина залишається в минулому, будьте щасливі та насолоджуйтесь життям
Да что же вы такое говорите? Это невозможно! Без ваших сообщений он будет мертв и несчастен))
Вам не кажется, что его счастье - это личный вопрос его женщины, а не ваш?)
Надеюсь, что и ваш мужчина начнет дружить с бывшей и печься о том, счастлива она или нет) Приходите тогда сюда с темой)
ЗабежАЛОЧКА• 16 декабря 2024
Значить щось там в нього ще до вас відбувається - заблокував, розблокував... щось там думав про вас
БоВжеВільна
• 16 декабря 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Розійшлися в серпні. За цей час спілкувалися 3 рази, перший раз він написав як справи, другий я привітала з ДН, третій він пропонував зустрітися. Врешті після цієї пропозиції було зрозуміло, що зустрічі не буде і спілкування також, але ж не блокувати…
Є інший, у нього немає. Так, почала нові стосунки одразу, щоб швидше забути та розважитися. Легкі, приємні стосунки з чудовим чоловіком.
Скоро_вчера• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Я не писала і не збиралася, якщо ви про це.
Зникла аватарка, тому й помітила
Не стежте за ним
Скоро_вчера• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Я не дивлюся, коли він був онлайн. Цього й раніше не було видно, статус завжди був прихований. Випадково помітила, що аватарка немає. Це ж видно в контактах.
Ну немає і шо)) тему створювати? Волосся рвати на собі.
Скоро_вчера• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Ви там живете під його будинком чи що
?
БоВжеВільна
• 16 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Ви там живете під його будинком чи що
?
Може й збрехав, що немає. Але зазвичай, коли є нове захоплення, минулому зустріч не пропонують… Та байдуже. Питання ж не у цьому.
Грушки-яблочки• 16 декабря 2024
Автор, начал новую жизнь. У них такая хрень есть. А кто кого бросил? Потому что у меня вина бывшего и когда он мне сказал, что хочет остаться друзьями, я сказала ок, попрощалась и удалила его отовсюду, удалила его номер из контактов и за ним не слежу. И как-то ночью, часов в 12, я трындела с подругой в инсте и вижу, что он на меня подписался. Офигела. Зашла глянуть, уже отписался))) но мне уже было интересно, я нашла его через его дочь, зашла к нему, а он всех бывших почистил (кроме меня, я его удалила и сама у него удалилась в подписках), видимо в процессе чистки вспомнил, стало любопытно, нашёл и случайно подписался)))) но теперь там одна осталась, новенькая)) видимо и ваш, решил начать ’новую жизнь’))) забейте
Ганцю в кєдах• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Зникла аватарка, тому й помітила
Я видалила з контактів і заблокувала одразу після розриву. Мене не гребе де він і що з ним, чуж людина
Дуняша• 16 декабря 2024
Я видела бывшего время от времени в сториз , сначала внушала себе не реагировать но портило настроение , я заблочила , мне стало легче -отпустила уже его точку поставила
через пару дней увидела его а сториз с другого акаунта (видно кто смотрел сториз) меня это так разозлило , я психанула написала ему -ты в курсе что я вижу что ты смотришь мои сториз ?
Он ответил - я не хотел создавать этим проблем
Потом оказалось что я еду в Украину по делам а он едет туда воевать (доброволец) в одно и то же время , так совпало , мы встретились и снова теперь вместо
А свобода от него была так близко )
Дуняша• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
А, тоесть он вам писал ? Вы отказали ? Вот психанул видимо
БоВжеВільна
• 16 декабря 2024
Ответ дляДуняша
Ну це єдине зрозуміле пояснення. Можливо.
Блондинка в Законе• 16 декабря 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Оце у вас реакція 👌🏻
Раптом що, я в принципі всім людям, з якими зводило життя, хоч в дружбі, хоч по роботі, а потім розвело, - бажаю щастя та бути живим і неушкодженим. Не вважаю це власним мінусом. Просто далеко не з усіма цими людьми хоч якийсь контакт підтримується.
Якщо ще раз перечитаєте мною написане, то побачите, що «дружба» з колишнім - це одне повідомлення з ДН в рік. Переживу, якщо чоловік когось привітає кількома фразами, дякую за турботу. Гарного дня!
Асталависта бэйби• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Ви перша повинні були його заблокувати та викреслити з вашого життя
Чому?
Тому що він - це минуле
Чому?
Тому що він - це минуле
Дуняша• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Сто процентов
Накладні мюслі• 16 декабря 2024
Колишній одружився (дізналася випадково), через 2 місяці дзвонить і щось починає ’розповідати, що усе можно змінити і т.д і т.п’, по розмовляла і не захотіла зустрітися. Після 3-го дзвінка заблокувала, почав дзвонити з незнайомих номерів. Коли людина хоче спілкуватися, ви від неї не сховається. Чоловіків судять по діям. За 5 років не запропонував одружитися, не ваш чоловік. Шукайте іншого і не слідкуйте за його аватарками.
Приму в дар• 16 декабря 2024
Так він вас спеціально і заблокував ,щоб не писали ви йому ,а ви хочеться написати
Бурундучиха• 16 декабря 2024
Так вы называйте вещи своими именами. Что до сих пор страдаете за ним. Поэтому вам неприятно. После отказа думали что он голову пеплом посыпет и уйдет в монастырь, а он гад вас просто заблочил
Крижана бурулька• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
В этой ситуации жаль только вашего нынешнего мужчину
Вся в кредитах• 16 декабря 2024
Я видалила номен колишнього і не знаю, який у нього телефон
То ж немає про нього нічого, крім того, що лишилось у моїй пам´яті але це не тіпає, а просто факт. Був такий в моєму житті, були і багато інших🤣
Ми з колишнім на початку один одному всяку чухню писали. Потім він мене десь заблокував, а я його на зло заблокувала скрізь де могла, а коли цікаво ставало як у нього там складається, то не знала як Знайти його і де, щоб розблокувати😂але оцей довгий період мега важливий, коли не заходиш ні в соцмережі, ні в месенджері не бачиш-ти забуваєш.
До речі, перше, що радила мені психолог-не шукати його ніде. Дуже дієво.
Нещодавно мені підсунуло нову його сторінку в інсті, яка чомусь відкрита для всіх і він там постить супер лухарі життя😂😂ага, знаєм яке воно лухарі😅 Посміялась, скинула мамі-вона посміялась і заблокувала, щоб більше не підкидали мені його.
Конячка здохла давно.
Навіщо вам повага від дохлої конячки?
Конячка здохла давно.
Навіщо вам повага від дохлої конячки?
Божа кульбабка• 16 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви роками вітаєте бувших з ДН?
Бывают странные люди. Мой бывший поздравляет меня с ДР уже 20 лет. Зачем??
Love_Love_Love_• 16 декабря 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Неробименінерви• 16 декабря 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Какой поступок, ему на вас плевать, так делают, когда полностью выаеркивают из жизни человека, вы пустое место для него. Судя по тому как излагаете, вы надоедливая пиявка, которую мужик сдыхался и счастлив
здається , в тему колишній зайшов
Вмію заміряти найкраще• 16 декабря 2024
Мій помер. Краще б заблокував .
Відпустіть . Не страждайте хернею.