БоВжеВільна• 16 декабря 2024

Що б ви відчули, якби вас заблокував колишній?

Розійшлися, пережила, хоч і були почуття. Здавалося, відпустила. Але випадково помітила, що зникла аватарка та змінився статус на був давно, отже, він мене заблокував. І мене це хвилює. Хочеться написати, що він свиня і цей вчинок бридкий. Тримайте мене, як то кажуть.
Ви як реагуєте на блокування?
Додам, що писанини не було з мого боку після крапки, я не з тих, хто буде написувати. Максимум - могло б бути вітання з днем народження раз на рік. А може й ні. Швидше ні.
Замороженная селедка• 16 декабря 2024
Я заблокировала бывшего, хотя он не писал , мог картинку прислать . Я не хочу его видеть , знать и ничего общего иметь

Мусик Пусик• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
У мене є інша сімка, дівчата. Вже б написала, якби хотіла.
Питання не в цьому. Ви теж вважаєте, що такий вчинок нормальний? Вважаєте це неповагою?
Я вважаю, що після 3х денного горювання одразу після розставання потрібно видалити всі контакти і жити нове життя
Та прям багіня• 16 декабря 2024
Я бы не заметила. Пишу обычно только одному бывшему, у нас с ним ребенок. Остальными не интересуюсь.
Красота неземная• 16 декабря 2024
Правильно сделал, хватит жить прошлым.
автор БоВжеВільна • 16 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я прекращаю общение с бывшими и сама их блокирую. Так что понятия не имею блокируют ли они меня. И не понятно зачем вы следите за бывшим? Забудьте и устраивайте свою личную жизнь заново, с другим мужчиной.
У мене є інший чоловік. Я не слідкую за колишнім.
Дева Мария• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Так це неповага до вас . Але ж хто винуватий ?
Перловая Кашка• 16 декабря 2024
Пофиг на бывшего было бы и его тараканы.

Анти-анонім• 16 декабря 2024
Може вас заблокувала його нова пассія в не він. Але ви особо не натсроюйтечь в бій.
Сапай вазони• 16 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я б точно таку хрєнь не помітила
4 години ранку - чого Вам не спиться?
Відповів всім• 16 декабря 2024
Ответ дляСапай вазони
4 години ранку - чого Вам не спиться?
От хорошей заграничной жизни ☺️
Самоучка• 16 декабря 2024
Уходя уходи. Не проверяю статусы и авки людей из прошлого.
Фляшунька• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Тоді які у вас питання?
Сапай вазони• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Ми Вам віримо
автор БоВжеВільна • 16 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
Хто? Ми нормально розійшлися. Потім він пропонував секс, я відмовилась. Тепер я у блоці.
Love_Love_Love_• 16 декабря 2024
Ответ дляСапай вазони
4 години ранку - чого Вам не спиться?
У вас 4 година ранку, а я повинна спати?
А чому ви досі вихованням своїм не займаєтесь, не дитина ж вже?
Сапай вазони• 16 декабря 2024
Ответ дляВідповів всім
От хорошей заграничной жизни ☺️
ну в Америці ж все добре, особливо у цієї дами
КвартираЧья• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Я не писала і не збиралася, якщо ви про це.
Зникла аватарка, тому й помітила
Это очень не приятно, согласна
Дева Мария• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Ну ось вам і відповідь, як він до вас ставився .
Самоучка• 16 декабря 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
аналогично

Фляшунька• 16 декабря 2024
Ответ дляСапай вазони
4 години ранку - чого Вам не спиться?
Ночные бдения в счастливой американской реальности)
Анти-анонім• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Фууу після того ще тему створювати про це гівно, дно, і раз він встиг запропонувати секс значить тому передувало якесь спілкування, вз вашої сторони. Поважайте себе хоч трохи мля
Фляшунька• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
О. Так ви чекали, що може ще запропонує? Тому й не видаляли з контактів?
Знову Я• 16 декабря 2024
Позлилась, обматерила у себя в голове, но лично ему бы ничего не высказывала. Еще бы унижаться перед мужиком
КвартираЧья• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Обижулька включилась
Ниф_ниф• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
вы расстались, куда еще больше неуважения?) обычно так делают, если человек реально достал. видимо Вы его достали. и лучшее, что Вы можете сделать - ничего не делать. любая реакция будет только хуже для Вас, и приятнее для него
Давно без алко• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Сами виноваты - не дали мужику.
Сапай вазони• 16 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
у Вас , в Україні зараз 12-30 дня
Поддакиваю иногДА• 16 декабря 2024
Сама бы первая его заблокировала
Ниф_ниф• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
та не гоните)) так не следили, что аватарку сразу приметили)
автор БоВжеВільна • 16 декабря 2024
Ответ дляЗнову Я
Дякую. Я про це. Я відпустила людину, закрила для себе цю історію, але відчула злість.