Твердая валюта• 16 декабря 2024

Я мамочка з прибабахом?

У дитини вчора під вечір піднялась температура 37.6 і він в 16 заснув, встав аж перед сном, з´їв кусочок піци, напився водички і знов заснув до 9 ранку. Вночі 2 рази збудила дала попити, перевірила температуру, її не було. Встав вранці ніяких симптомів, дитина веде себе як зазвичай. Пару раз кашлянув злегка, соплів нема, горло не червоне, ніяких скарг. В школу не пішов, але ввечері перше відкрите заняття для батьків в басейні. Діти будуть показувати, що навчились за пів року.
Думаю пустить. Там тепло. Я можу нашкодить дитині? Я загалом не відношусь до тривожних мам, при хворобах не пічкаю ліками, температуру стараюсь не збивати до 39 і більше, якщо діти нормально переносять. Їх обох в сплячку хилить. І вони спати можуть добу з температурою, я часто перевіряю, бужу попити, їсти не змушую. І мені здається день протемпературять коли, то максимум 3 дні нездужання і наче рукою знімає. Коли збиваю температуру, то тиждень і більше хворіють.
Так от, на вигляд дитина здорова. Що мені з тим басейном робити? Так довго готувались і чекали цей день. Вони ще разом зі старшим холять в одну групу, старший піде звичайно і малий дуже хоче
Ластоноша• 16 декабря 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Квокчет вокруг ребенка, будит ночью, зачем?
ну вода по сути ничего плохого
ее дейтсвительно надо пить
от чего тут невроз - непонятно
Всех анонимов аноним• 16 декабря 2024
Виз прибабахом, бо: дитина заснула, прокинулась, сама попила водички та знову лягла спати. 37,6 це не та температура щоб будити вночі попити дитину, що напилась водички надвечір.
ГонУрова дівка• 16 декабря 2024
Ответ дляЛастоноша
ну вода по сути ничего плохого
ее дейтсвительно надо пить
от чего тут невроз - непонятно
если бы меня разбудили ночью, попить водички, я бы ’прибила’
Цукрові вишні• 16 декабря 2024
Ответ дляЛастоноша
ну вода по сути ничего плохого
ее дейтсвительно надо пить
от чего тут невроз - непонятно
Это вам непонятно, что очень хорошо. А я это испытала на себе, просто с неврозами это не связывала.
Ластоноша• 16 декабря 2024
Ответ дляГонУрова дівка
ну я детей не бужу, пока спят, но и прям плохого не вижу
Всех анонимов аноним• 16 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
8 років. Я завжди бужу.
Мені колись так педіатр сказала. Взагалі рекомендувала хворих будити щогодини і давати пити. А як маленькі зі шприца за щічку
Це коли ацетон підвищений і дитина відмовляється пити. Ваша дитина сама прокинуась і випила набагато більше ніж 2 куби шприца.
Не їм після шостої• 16 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
8 років. Я завжди бужу.
Вы еще раз у педиатра спросите. Вы не очень поняли. От субфебрильной температуры не бывает обезвоживания.
А то, что вы ребенка дергаете по ночам, так это ему психического здоровья не добавит.
Ластоноша• 16 декабря 2024
Ответ дляЦукрові вишні
что у вас было?
Ms. Dolly• 16 декабря 2024
я б не пустила, може ще сильніше захворіти, тепер ходить купа вірусняків... ще більше простине...
автор Твердая валюта • 16 декабря 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Бо я турбуюсь про дітей, перевіряю температуру. У дитини сухі червоні губи, була температура. Явно ж треба організму вода. Діти міцно сплять і не відчувають цьогр
Що я вам довожу?! Вам мабуть байдуже, то ви і не будіть.
Я впевнена це на користь, мені не важко
Не їм після шостої• 16 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Які це такі як я?
Мнительные, тревожные, гиперопекающие, неврозные, иппохондические и тд
автор Твердая валюта • 16 декабря 2024
Ответ дляГонУрова дівка
якщо нема температури, знедужання та дитина хоче йти то відпустила би...тільки потім дивиться, щоб гарно волосся посушить, щось тепле на голову, після цих басейнів дитина частіше хворіє коли вже йде додому
Я в машину зразу
Ластоноша• 16 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
тю
даже нурофеном не напичкала, банки не ставила, горчичники тоже
автор Твердая валюта • 16 декабря 2024
Ответ дляЛастоноша
ну вода по сути ничего плохого
ее дейтсвительно надо пить
от чего тут невроз - непонятно
То аби написать щось...
автор Твердая валюта • 16 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А що сталось від того, що він попив води? Він зразу далі спить
Ms. Dolly• 16 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
То аби написать щось...
ви хочете щоб ваша дитина була чемпіон чи здорова???
Всех анонимов аноним• 16 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Я впевнена це на користь, мені не важко
А якщо у дитини стрес і температура від стресу? А ви навпаки будите, не даючи відпочити.
автор Твердая валюта • 16 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Удалено администрацией...
Цукрові вишні• 16 декабря 2024
Ответ дляЛастоноша
что у вас было?
Много чего, это долго описывать.
Не їм після шостої• 16 декабря 2024
Ответ дляЛастоноша
тю
Это просто у него 37,6, а было б 37,8! там бы и антибиотик дала и скорую вызвала, если б чихнул. Это ж деееетачка, водичку ему за щечку)))))
Подтяжка• 16 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
8 років. Я завжди бужу.
Это она о температуре от 38 и выше говорила. 37,6 - не та температура из -за которой нужно будить и выпаивать водой. И она может быть от переутомления, стресса перед выступлением, что-то сьел не то. Если хорошо себя чувствует и признаков ОРЗ нет, можно вести.
автор Твердая валюта • 16 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Ви психіатр?
Всех анонимов аноним• 16 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Удалено администрацией...
Вам дали гарну пораду, ще раз спитати у лікаря, ви відповідаєте що не все норм з головою. Ви себе чуєте?
Цукрові вишні• 16 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Я впевнена це на користь, мені не важко
Ви ще про запасних дітей напишіть, у всіх же вони є, лише у вас немає)
Ластоноша• 16 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
как вспомню свое лечение в детстве - не дай бог чихнула
все
ноги уже в кипятке варятся-парятся
картошка с содой варится
банки на подходе на спину
семь носков
и горчичники на сдачу
автор Твердая валюта • 16 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Він одразу засинає знов. Він загалом проспав 15 год. Як це пити?
Не їм після шостої• 16 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Удалено администрацией...
Мне до ваших диагнозов еще огооооо!
Ms. Dolly• 16 декабря 2024
Ответ дляЛастоноша
все
ноги уже в кипятке варятся-парятся
картошка с содой варится
банки на подходе на спину
семь носков
и горчичники на сдачу
а меня малиновым компотом поили, 2 литра горячего за полдня надо было выпить.
автор Твердая валюта • 16 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Ку ку, да?
Passiflora_• 16 декабря 2024
Я б повела якщо у дитини нема ніяких ознак застуди. Вірус вже себе б проявив першінням/біллю в горлі або носом або в’ялим станом.
Температура не велика могла бути від банальної перевтоми.